Nejočekávanější událost podzimu je tu: Giambattista Valli x H&M

Na pozadí velkolepé hostiny v jedné z nejvýznamnějších památek v Římě, Palazzo Doria Pamphilj, se před pár dny odehrála jedna z nejočekávanějších módních událostí podzimu – přehlídka kolekce Giambattista Valli x H&M.

Římská noc

Velkolepost, jedinečná sbírka umění a římská nonšalance zvýraznila volného ducha, sofistikovanost a úchvatné designy celé kolekce Giambattista Valli x H&M. Její nadčasové kousky byly představeny na růžovém mole mixem modelek a osobností, v němž nechyběli ani praví Římané. Přehlídka končila velkým finále v podání Kendall Jenner a již nyní velmi slavných červených šatů, které známe i z kampaně ke kolekci. Mezi hosty dále nechyběla Chiara Ferragni, Sofia Carson, Alexa Demie nebo Chris Lee.

Giambattista Valli x H&M

V kolekci nechybí dámské a pánské designy ani doplňky, které budou od 7. listopadu k dispozici ve vybraných obchodech H&M po celém světě. Svůj model si však můžete vybrat už nyní, a to z kreací předvedených právě v Římě. A proč tvůrci zvolili právě tuto destinaci? „Svůj módní dům jsem stvořil v Paříži, ale jsem hrdý i na své římské kořeny, moje srdce bude navždy patřit Cittá Eterna, a právě proto jsem Řím pro show vybral. Bylo úžasné vidět, jak vše přichází k životu v mém rodném městě,“ říká Giambattista Valli.

Foto: Giambattista Valli x H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *