Adventní kalendář, který chtějí všichni

Jak nejlépe odpočítávat dny zbývající do Vánoc? Adventní kalendář plný okének s vynikající čokoládou je skvělou volbou, ale Tiffany & Co. si připravilo něco ještě o chlup lepšího.

The Ultimate Advent Calendar Tiffany

Jakožto součást “Tiffany’s ultimate holiday gift guide” odhalila značka Tiffany & Co. první z dvanácti neuvěřitelných dárků. Je jím adventní kalendář, který je 120 cm vysoký a ukrývá 24 nečekaných potěšení. Zdobí jej ručně malovaný motiv vlajkového obchodu na Páté Avenue a nechybí 24 okének s ikonickými modrými krabičkami. V nich po otevření objeví každá šťastná majitelka například náramek z ikonické kolekce Tiffany T True z 18kt zlata, typický Tiffany kelímek ze stříbra nebo náhrdelník Tiffany Smile z 18kt růžového zlata a diamantů. Pokud vás zajímá cena, připravte si ke koupi kalendáře 112 000 $.

Průvodce luxusními dárky 

Tiffany’s ultimate holiday gift guide, tedy katalog dvanácti neuvěřitelných dárků, představuje legendární šperkařský dům ve své 182 let trvající historii vůbec poprvé. Adventní kalendář je první vlaštovkou, ale těšit se můžeme na 11 dalších exkluzivních kousků, jejichž motivem je “čím více, tím lépe”.  

Foto: Tiffany & Co.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *