Vydejte se na cestu s kolekcí Mango podzim/zima 2016

Kampaň Mango podzim 2016

Zakuste život na útěku podél silnice vedoucí do pouště, kde je možné najít opravdovou svobodu. Skočte do auta po vzoru nové kampaně značky Mango a projděte se po „wild side“. Nejen léto láká k dalekým cestám, i podzim vás může vzít na nezapomenutelnou jízdu!Kampaň Mango podzim 2016

Kampaň Mango Driving to nowhere

Nová kampaň značky Mango pro letošní podzim nese název Driving to nowhere. Září v ní modelky Grace Hartzel a Shelby Hayes a je laděna do glam rock stylu 80. let. Úžasnou atmosféru této doby podtrhují rebelské akcenty, které se potkávají s oblíbeným retro stylem. Kostkované vzory, kožešina, kůže, to jsou hlavní prvky kolekce, jež nás zavede na nekonečnou a nepředvídatelnou cestu podzimem.

Kampaň Mango podzim 2016

Mix podzimních barev

Barvy jako vínová, béžová, šedá a tmavě modrá každoročně ovládají podzim a nejinak je tomu i letos. Osvojte si tyto tóny podzimní přírody také a po vzoru Manga je nechte vyniknout samostatně i pomocí nejrůznějších vzorů a potisků! V letošní sezóně nejlépe vyniknou kostky, proužky, květinový vzor i nestárnoucí kohoutí stopy. Vedle nešlápnete ani se zvířecími vzory, letos se opět dere do popředí ten nejoblíbenější – leopardí.

Kampaň Mango podzim 2016

Nebojte se síťovaných punčoch

Mango se v letošní sezóně zamilovalo do síťovaných punčoch, doplňku, který je povětšinou považován za laciný a nevkusný. Nová kampaň však dokazuje, že i tyto punčochy se dají nosit stylově, aniž byste se musela bát, že budete považována za ženu lehčích mravů. K punčochám oblékněte kožich pro jednoduchý glamour vzhled, nebo kostkovanou sukni a elegantní halenku pro každodenní look. Jaký vám sedí více?

Kampaň Mango podzim 2016mango-october-2016_rgb6mango-october-2016_rgb7

Foto: Mango

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *