Skip to content

Nejnovější příspěvky

  • Saint-Tropez, šampaňské a francouzské léto. Moët & Chandon oslavuje horkou sezonu
  • Bezpečně do zahraničí: jistota pro chvíle, které nečekáte
  • Kam v létě? Zkuste historický a kouzelný Dubrovník
  • Relaxace, design i péče o tělo: Proč je domácí sauna stále populárnější?
  • Victoria’s Secret sází na krajku a ženskost. Nová kolekce Lacie je jako stvořená pro léto

Most Used Categories

  • FASHION (369)
  • BEAUTY (246)
  • MIX (201)
  • TIPS (180)
  • DESIGN (97)
  • Nezařazené (25)
  • PARTNEŘI (1)
  • KONTAKT (1)
Skip to content
  • O NÁS & REDAKCE
redakce@fashionising.cz
FASHIONISING

FASHIONISING

Lifestylový módní a beauty online magazín

  • FASHION
  • BEAUTY
  • MIX
  • TIPS
  • DESIGN
  • PARTNEŘI
  • KONTAKT

Pavlína Němcová v kampani pro Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016

Jana Krajčová17.10.201628.10.2016

V pořadí již svou druhou kampaň pro britský řetězec Marks & Spencer nafotila česká supermodelka Pavlína Němcová. Jejich první spolupráce proběhla v roce 2015 a Pavlína se tak stala první kráskou mimo Velkou Británii, se kterou se tato značka rozhodla nafotit kampaň. Zařadila se tím vedle taková jména současného modelingu, jakými jsou Rosie Huntington-Whiteley nebo Alexa Chung.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Nadčasovost i současné trendy

Značka Marks & Spencer se v kampani pro podzim a zimu 2016 snažila zachytit jak krásu kousků, které nikdy nevyjdou z módy, tak i nejnovější módní tendence, jež nás novou sezónou provází. Výsledkem jsou tak 4 outfity, které mají společnou jednoduchost a komfort, zároveň si však stále zachovávají ženskost a eleganci. Jejich největší výhodou je také to, že jsou vhodné pro celodenní nadšení. Hodí se do práce, ale stejně tak i na podvečerní návštěvu kavárny, kina či výstavy.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Vůně podzimu v kampani Marks & Spencer

Z kampaně Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016 můžeme vdechovat podzim plnými doušky. Doprovází ho jemné a přírodní tóny a minimalismus, který outfitům dodává eleganci. Vaší pozornosti by neměly uniknout široké kalhoty nad kotníky, nadčasové bílé halenky či stylové pončo s páskem v pase. Do současných trendů jsou pak laděné boty, které vynikají silnými podpatky, pásky kolem kotníků i metalickými odlesky.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Kouzlo Pavlíny Němcové

Modelka, ale také herečka a producentka Pavlína Němcová je pro kampaň Marks & Spencer bezpochyby skvělou volbou. Není pouze krásná a slavná, ale také příjemná a oblíbená. Helena Vyhnánková, manažerka PR a margetingu pro Marks & Spencer, tato slova jen potvrzuje: „Pavlína Němcová má velké osobní kouzlo. U žen je velmi oblíbená, působí sympaticky, přátelsky a má skvělý módní styl, který je nositelný. Přesně proto jsme se pro Pavlínu už podruhé rozhodli.“

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Foto: Marks & Spencer

dámská móda, Marks & Spencer, Marks & Spencer podzim 2016, móda 2016, Pavlína Němcová, trendy 2016

Navigace pro příspěvek

Previous: Vydejte se na cestu s kolekcí Mango podzim/zima 2016
Next: Mějte nohy v teple s kolekcí Calzedonia podzim/zima 2016

Přečtěte si také:

Victoria’s Secret sází na krajku a ženskost. Nová kolekce Lacie je jako stvořená pro léto

15.5.202624.5.2026 Jana Krajčová

Na co si dát pozor při nákupu dámské přechodové bundy?

19.3.202619.3.2026 redakce

Jaké pánské tenisky by neměly chybět ve vaší sbírce bot?

27.2.202627.2.2026 redakce

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spolupráce & Kontakt

Rádi byste s FASHIONISING.cz navázali spolupráci? Napište nám na e-mail: redakce@fashionising.cz.

Copyright All Rights Reserved | Theme: BlockWP by Candid Themes.