Pavlína Němcová v kampani pro Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016

V pořadí již svou druhou kampaň pro britský řetězec Marks & Spencer nafotila česká supermodelka Pavlína Němcová. Jejich první spolupráce proběhla v roce 2015 a Pavlína se tak stala první kráskou mimo Velkou Británii, se kterou se tato značka rozhodla nafotit kampaň. Zařadila se tím vedle taková jména současného modelingu, jakými jsou Rosie Huntington-Whiteley nebo Alexa Chung.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Nadčasovost i současné trendy

Značka Marks & Spencer se v kampani pro podzim a zimu 2016 snažila zachytit jak krásu kousků, které nikdy nevyjdou z módy, tak i nejnovější módní tendence, jež nás novou sezónou provází. Výsledkem jsou tak 4 outfity, které mají společnou jednoduchost a komfort, zároveň si však stále zachovávají ženskost a eleganci. Jejich největší výhodou je také to, že jsou vhodné pro celodenní nadšení. Hodí se do práce, ale stejně tak i na podvečerní návštěvu kavárny, kina či výstavy.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Vůně podzimu v kampani Marks & Spencer

Z kampaně Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016 můžeme vdechovat podzim plnými doušky. Doprovází ho jemné a přírodní tóny a minimalismus, který outfitům dodává eleganci. Vaší pozornosti by neměly uniknout široké kalhoty nad kotníky, nadčasové bílé halenky či stylové pončo s páskem v pase. Do současných trendů jsou pak laděné boty, které vynikají silnými podpatky, pásky kolem kotníků i metalickými odlesky.

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Kouzlo Pavlíny Němcové

Modelka, ale také herečka a producentka Pavlína Němcová je pro kampaň Marks & Spencer bezpochyby skvělou volbou. Není pouze krásná a slavná, ale také příjemná a oblíbená. Helena Vyhnánková, manažerka PR a margetingu pro Marks & Spencer, tato slova jen potvrzuje: „Pavlína Němcová má velké osobní kouzlo. U žen je velmi oblíbená, působí sympaticky, přátelsky a má skvělý módní styl, který je nositelný. Přesně proto jsme se pro Pavlínu už podruhé rozhodli.“

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Foto: Marks & Spencer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *