Louis Vuitton kope za FIFA World Cup a připravil speciální edici k MS ve fotbale 2018!

Už potřetí v řadě se věhlasná značka Louis Vuitton může pyšnit spoluprací s organizací FIFA a letošní mistrovství světa ve fotbale oslaví hned třemi speciálními projekty. Pro tuto největší sportovní událost roku francouzská ikona vytvořila cestovní pouzdro na trofej pro vítěze, limitovanou edici pouzder na míče a také nový design kabelek Keepall a Apollo a dalších doplňků.

Vítězství na cestách s Louis Vuitton

Důvod, kvůli kterému fotbalisté z celého světa letos na MS ve fotbale do Ruska zamíří, bude cestovat v pouzdře World Cup Trophy Travel Case. Pouzdro bylo na zakázku vyrobeno v dílnách Louis Vuitton v Asniéres a představuje pro největší trofej světa kopané elegantní a bezpečný úkryt. Spolu se značkou adidas pak LV vytvořil také limitovanou edici pouzder na míče, která už teď patří k cenným sběratelským úlovkům. Design pouzdra připomíná ikonické kufry Louis Vuitton a uvnitř vás čeká hned 14 fotbalových míčů. Třináct z nich představuje reedice všech oficiálních zápasových míčů dosavadních mistrovství světa, které vytvořila značka adidas, poslední se pak nese v duchu francouzské značky.

Peněženky a kabelky Louis Vuitton

Na oslavu největšího fotbalového svátku vznikla také kolekce Louis Vuitton 2018 FIFA World Cup Official Licensed Product Collection, která nabízí elegantní a zároveň hravý design nových verzí kabelek Keepall a Apollo, dvě peněženky, kapesní diář, malou peněženku na mince a jmenovku na zavazadla. Každý kousek je opatřen speciálním logem 2018 FIFA World Cup Russia a také iniciály L. V. ve stylu týmového emblému. Značka se také snaží jednotlivé kousky co nejvíce personalizovat, a tak si během mistrovství světa budete moci sestavit různě barevné tašky Keepall podle vlajek národních reprezentací.  

Foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.