L’Oréal představil exkluzivní rtěnky ve spolupráci se značkou Balmain. Už máte tu svou?

Kdo by si nepřál mít doma kousek z dílny módní značky Balmain? Nyní se tato možnost otevírá pro všechny z nás, a to díky limitované edici rtěnek Color Riche Balmain. Ta vznikla spoluprací módního domu a značky L’Oréal Paris a nabízí osm oslnivých odstínů. Pozornost však poutají i svými obaly, které se nechaly inspirovat krásou polodrahokamů.

Společně jsme neporazitelné

Kolekce, která je stejně jako všechny další počiny Oliviera Rousteinga, návrháře Balmain, kreativní a nezapomenutelná, má však i poněkud hlubší smysl. Spojením těchto dvou výrazných značek světa krásy a módy se snaží vyjádřit podporu ženám po celém světě, a to pod heslem „společně jsme neporazitelné“. Sílu a nezávislost pak vyjadřují i názvy jednotlivých odstínů rtěnek jako Freedom či Power.

Limitovaná kolekce rtěnek Color Riche s krémovou texturou a dlouhou výdrží obsahuje celkem 8 módních a odvážných odstínů od přirozených nude až po neotřelé tóny fialové. Od března jsou za cenu 319,90 Kč k dostání v limitovaném množství pouze v prodejnách DM Slovensko, My Tesco na Národní třídě v Praze a na e-shopech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.