Sexy motorkáři nebo elegantní surfaři? Kolekce FENTY PUMA by Rihanna S/S 2018 má obojí

Veleúspěšná spolupráce sportovní značky PUMARihanny vstupuje do své čtvrté sezóny a barbadoská zpěvačka opět ukazuje, že vedle koncertního podia se jí daří i na módním molu. Novinky pro sezónu jaro/léto 2018 v sobě kombinují dva zdánlivě nekombinovatelné styly – motorkářskou vášeň a surfařskou eleganci.

FENTY by Rihanna: mistr kombinací

Značka FENTY řízená Rihannou je nevšední kombinací stylů už proslulá. Tentokrát hraje hru s oversized modely, které kontrastují s přiléhavými kousky. Také se zde střetávají prvky z vysoké krejčoviny, extrémních sportů i plážové módy. Střihy jsou flexibilní a genderově vyvážené. „Tato kolekce je fúzí dvou světů – motosportu a surfování. Byla výzva dát tyto na první pohled odlišné styly dohromady, ale výsledek nás přesvědčil – je perfektní,“ dodala k tomu Rihanna na zářijové módní přehlídce FENTY x PUMA jaro/léto 2018.

Na pláž i na motorku

Jako poctu historii značky PUMA v oblasti motorismu přetvořila Rihanna klasickou závodní výbavu v módní záležitost hodnou přehlídkových mol. Kožené obleky a kalhoty doplněné o odvážné síťované prvky a graficky vyvedené potisky nabízejí nový design. Mužsky vypadající motoristické obleky jsou doplněny kontrastně jemným krajkovým prádlem. Nechybí výrazný branding, provokativní detaily a neonové barvy. Oblíbené prvky kolekce získaly nové sezónní materiály. Kolekce zahrnuje poprvé také postavě lichotící monokiny. Nesmí chybět ani pohodlné bikiny – perfektní pro streetwear módu nebo party u bazénu. Potisky s mokrým efektem a další neoprenové a gumové detaily, které se objevují v celé kolekci, oslavují návrat k extrémním vodním sportům a surfování.

Fenty by Rihanna v České republice

První módní kousky z kolekce FENTY PUMA by RIHANNA jaro/léto 2018 jsou po celém světě a na puma.com k dispozici již od poloviny března. Jejich nabídka a dostupnost v ČR budou přicházet postupně v několika vlnách v březnu, květnu a červnu.  Vybrané produkty kolekce budou dostupné ve Footshopu, Queens, Fresh Labels, Shooos, Sneakerbarber, BRANDS24 a Slowatch.

Foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *