Longchamp a Mr. Bags oslavují čínský rok psa novou kolekcí

Rok 2018 bude podle čínského kalendáře rokem psa. Při této příležitosti se kultovní francouzská značka Longchamp spojila s Tao Liangem, který pod přezdívkou Mr. Bags patří k nejvlivnějším čínským blogerům. Proslavil se především svou vášní pro kabelky a na sociálních sítích jej sledují více než tři miliony lidí. Jeho úkolem bylo přetvořit jeden model tašky této značky a právě rok psa se mu stal velkou inspirací.

Mr. Bags pro Longcham

Tao Liang patří k velkým fanouškům značky Longchamp, speciálně pak tíhne k řadě Le Pliage®  Leather. Právě model z této řady jej doprovází při jeho cestách po světových velkoměstech. A když mu Sophie Delafontaine, umělecká ředitelka Longchamp, dala při přetváření jednoho modelu tašky dle svých představ volnou ruku, bylo jasné, který model si pro tento úkol vybere.

Taška pro rok psa

Tato emblematická taška Longchamp se tak díky blogerovi Mr. Bags dočkala nové interpretace v luxusní jehněčí kůži, která jí dodala strukturovanější vzhled. Vzhledem k roku psa, který podle čínského kalendáře nastává, zdobí model hravý podpis – dva rozkošné otisky psích tlapek. Středně velký model tašky je k dispozici v grafické černé barvě, ze které vystupují bílé tlapky. Dále je k dispozici ve dvou dalších něžnějších odstínech – pastelově růžové a práškové modré s kožešinkovými  otisky tlapek. V kolekci nechybí ani krásná a zároveň velmi praktická mikrotaštička, kterou je možné nosit samostatně, nebo ji kamkoliv připnout. Je velká přesně tak, aby se do ní vešly nejdůležitější nezbytnosti – karta, klíče a mobil.

Přidejte se k „bagfan“

Mr. Bags je skutečným světoběžníkem a cestovní taška je tak pro něj nezbytností. Svou luxusní verzi modelu v černé barvě doplnil o základní a praktický prvek: integrovanou kapsu na zip na zadní straně tašky, která dokáže pojmout váš telefon a cestovní doklady. Ideální způsob, jak se vyhnout panice při kontrole pasu a odbavování na letišti. Tato limitovaná edice Mr. Bags for Longchamp  bude představena začátkem ledna 2018 přes WeChat. Pokud patříte mezi „bagfan“, milovníky kabelek a originálních brašen, neváhejte a už nyní si přidejte tento jedinečný kousek na váš seznam tajných přání!

Foto: Longchamp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *