5 tipů na povánoční slevy a výprodeje, které si nesmíte nechat ujít

Cedule hlásající výprodej na nás volají v obchodech, reklamy lákající na výhodné ceny na nás vyskakují na internetu. Je jich tolik, že bychom jejich procházením mohli strávit velkou část nového roku. Trochu jsme vám ušetřili práci a vybrali za vás e-shopy, kde se slevy opravdu vyplatí a stojí za to.

Zlevněné svíčky Yankee Candle

Jsou ikonické, opěvované a především voňavé. Svíčky Yankee Candle jsou prostě hitem. Pokud vás doposud od jejich koupě odrazovala vyšší cena, zkuste využít slev sahajících až k 40 %. Slevy platí nejen na nejrůznější svíčky a vosky (včetně těch vánočních), ale ulovit můžete také krásné doplňky jako svícny či aromalampy. A dlouho neváhejte, mizí rychlostí blesku!

Kvalitní kosmetika i vůně Sephora

Dalším e-shopem, ve kterém slevy vždy zaručeně potěší, je e-shop Sephora. Se slevou zde najdete nejen spoustu dekorativní i pečující kosmetiky, ale třeba také parfémy, vánoční dárkové sety nebo nejrůznější kosmetické pomůcky. Slevy sahají až k 75 %, a ty už opravdu bez povšimnutí nechat nemůžeme.

Nejen vánoční doplňky Bella Rose

Překrásné doplňky v nejrůznějším stylu – to je e-shop bellarose.cz. Ve slevách zde nyní můžete pořídit nejrůznější vánoční ozdoby na stromeček i jiné dekorace, ale také kosmetiku, bižuterii a rozmanité doplňky, které váš byt promění v to nejútulnější místo na světě.

Rituals – voňavé slevy

Svíčky, tělové pěny, spreje, krémy, oleje i peelingy – u značky Rituals najdete všechny kosmetické nezbytnosti pro péči o tělo, které voní prostě božsky. Jsou uklidňující, příjemné, nenásilné a jejich používání je potěchou pro všechny smysly. A skvělé až 50% slevy jsou takovým milým bonusem.

Zoot – všechny slevy pohromadě

Ať už hledáte oblečení, kosmetiku či dekorace do bytu, všechno spolehlivě najdete na www.zoot.cz. A přivítají vás tam také více než příjemné slevy dosahující třeba 50 %. Produktů ve slevě je spousta a spousta, ale ani slevy netrvají věčně, takže si určitě pospěšte a udělejte si radost co nejdříve.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *