Letošní léto bude žhavé! Intimissimi představuje kolekci jaro/léto 2018

Romantika, láska jako z Verony i vůně Středomoří – to všechno jsou témata, která provází kolekci Intimissimi pro jaro a léto 2018. Potěší milovnice něžného, ale i pořádně dráždivého spodního prádla, ale stále si zachovává nezměrnou eleganci a půvab. Jdete se s námi projít cestou lemovanou krajkami a hedvábím?

Love in Verona

Jaro započala značka Intimissimi ve znamení veronské lásky. Ten nejznámější příběh, který se k tomuto místu váže, neskončil zrovna šťastně, a možná i proto je zde barevná paleta laděna do tmavých tónů černé a modré. Nic to však neubírá na její působivosti. Podprsenky, kalhotky i body zde zdobí rafinovaná krajka, noční košile i trendy kimono pak netradiční vzory na béžovém základu. Na tuto linii pak navazuje romantičtější řada Romantic Ballet, která je plná růžových a béžových tónů a vyzařuje z ní jemnost a něžnost. Poslední z vyloženě jarních linií je Botticelli’s Spring tvořená spodním prádlem zdobeným nejrůznějšími květy.

Barevné léto

Letní část kolekce Intimissimi jaro/léto 2018 se nese v podobném duchu. Na úvod nás vítá kolekce Madama Butterfly tvořená také květy, ovšem v daleko výraznější podobě. Na romantičtější notu nás naladí linie Buongiorno Portofino. Ta září tóny bílé, světle béžové či jemně modré a prim zde hraje krajka, průsvitné materiály i důmyslné řasení. Závěrečnou řadou je Estate Mediterranea, která nás bere na dovolenou do Středomoří. Svými barvami připomíná malebné řecké ostrovy a donutí nás snít o návštěvě zapomenuté pláže. Vedle podprsenek různých střihů zde nechybí volná trička a kraťasy, svůdné noční košilky ani pohodlné kimono.

Foto: Intimissimi

1 komentář

  1. […] Intimissimi se při tvorbě kampaně se Sarah Jessicou Parker nechala inspirovat mottem Nessuno mi può […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *