Kendall Jenner je novou múzou značky Longchamp

Modelka, módní ikona a také hvězda mnoha kampaní věhlasných módních značek Kendall Jenner má novou práci. Stala se tváří značky Longchamp a bude zdobit její kampaň pro podzim a zimu 2018. Nová spolupráce je součástí oslav 70. narozenin značky a skvěle tak doplňuje její tradici spolupracovat s těmi nejtalentovanějšími a nejkreativnějšími osobnostmi světa módy.

Kendall Jenner pro Maison Longchamp

Není zrovna složité hledat důvody, proč si francouzská značka vybrala zrovna Kendall. Vedle toho, že se jedná o jednu z nejsledovanějších a nejpopulárnějších ikon současnosti, je Kendall také symbolem přirozené elegance a smyslu pro styl. „Kendall je svobodná a nezávislá žena, která často cestuje a vše dělá naplno, ovšem vždy s elegancí, stejně jako “žena Longchamp“,“ říká umělecká ředitelka značky Sophie Delafontaine a dodává: „Kendall Jenner symbolizuje nové ženy Longchamp. Ztělesňují svobodu, svěžest a autenticitu ve světě, který žije stále rychlejším tempem… Longchamp je značka pro ženy, které jsou, stejně jako Kendall, aktivní, mají mnoho tváří a mnoho talentů, jsou obdařené tvůrčím a nezávislým duchem.“ 

S duší cestovatelky

Značka Longchamp je považována za průkopníka v segmentu kolekcí pro aktivní, městské cestovatele neboli „voyager urbain“. Kendall Jenner dokonale reprezentuje tento dynamický způsob života, a to zejména díky své zajímavé kariéře. Nikdy nevíte, kdy jí někdo zavolá a ona na poslední chvíli naskakuje do letadla, aby o pár hodin později přistála na druhém konci světa. „Myslím, že existuje jasná synergie mezi pojmem“ světoobčan“ a značkou Longchamp. Podle mého názoru je globálním občanem někdo, kdo chce sdílet své vize o jiných kulturách,“ říká Kendall. A má pravdu – přestože si Longchamp zakládá na ztělesňování pařížského šarmu, nosí ji ženy po celém světě.

Foto: Longchamp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *