Kosmetický tip blogerky Terezy: Obličejový peeling tianDe

Určitě každý z vás někdy vyzkoušel tělový peeling. Ale zkoušeli jste také peeling na obličej? I ten je důležitý, odumřelé kožní buňky dělají na pleti neplechu, a pak si stěžujeme na různé šupinky na obličeji a fleky po nanesení samoopalovacích přípravků či make-upů. Bohužel stále spousta lidí si myslí, že peeling jen podráždí pleť a zbaví ji opálení. Jenže je to naopak. Jen je dobré volit správné produkty, pak tím naopak opálení prodloužíte. A pokud zvolíte peeling bez abrazivních částeček, bude vhodný i pro citlivou pleť.

Obličejový peeling na bázi placenty tianDe

Slyšely jste někdy o kosmetice tianDe? Pokud ne, tak je to velká chyba, protože právě tato značka nabízí skvělé peelingy . Obličejový peeling na bázi placenty je enzymatický, takže je vhodný i pro velmi citlivou pleť, pro kterou se nehodí brusné částečky, které by ji mohli podráždit. Konzistence je gelová, bez abrazivních částeček . Funguje tak, že nanesete malé množství na obličej a jemnými krouživými pohyby masírujete 1-2 minuty. Tím odstraníte vrstvu odumřelých kožních buněk. Je to jako byste pleť gumovali, přesně tak to totiž vypadá. Nakonec pleť opláchnete dostatečným množstvím vody. Pleť je poté krásně jemná, vůbec není začervenalá nebo podrážděná.

Byla jsem opravdu překvapená, kolik odumřelé kůže jsem tímto způsobem z obličeje dostala. Šupinky jsou pryč, pleť je krásně vypnutá, zmizelo zašednutí a vypadá mnohem mladší a zdravější. Tento peeling není vhodný před opalováním. Já ho aplikuji na večer, aby pleť stihla regenerovat, a tak jednou za tři týdny. V balení je 80 g a vydrží velmi dlouho, protože na celý obličej si vystačím s množstvím o velikosti hrášku.

Další kosmetické tipy najdete u mě na blogu http://terezablog0.blogspot.cz/, a budu se těšit u dalšího článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *