Rosie Huntington-Whiteley představuje řadu plavek pro Marks & Spencer

Ještě jste nenašly ty pravé plavky, v nichž budete oslňovat na pláži? Možná na vás ty pravé čekají v exkluzivní kolekci Rosie for Autograph Swim, kterou modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley představila ve spolupráci se značkou Marks & Spencer. Nese se na vlně luxusu a elegance a konečně dorazila i do Čech. Již od poloviny května ji můžete zakoupit v pražských prodejnách M&S Melantrich a Palladium.

Rosie for Autograph Swim

Po velmi úspěšných kolekcích spodního a nočního prádla byla premiérová kolekce plavek slavné herečky a modelky Rosie Huntington-Whiteley velmi očekávanou záležitostí. Nyní můžeme řadu elegantních kousků, které jsou navrženy tak, aby co nejvíce lichotily postavě a zdůrazňovaly ženské křivky, obdivovat a zakoupit i v Praze. „Na svou první kolekci plavek a rozšíření řady Rosie for Autograph jsem velmi hrdá. Pracovat na nových nápadech po boku Soozie a jejího návrhářského týmu M&S a používat znalosti získané při navrhování prádla byla opět neuvěřitelně zajímavá zkušenost,“ řekla ke vzniku kolekce Rosie.

Dvoudílné nebo v celku?

Aby se plavky co nejlépe přizpůsobily každé ženské postavě, zahrnuje kolekce jak plavky dvoudílné, tak i v celku. Ty například krásně schovají větší bříško. Kolekce se nesnažila o výstřednost, ale vsadila spíše na klasické a lichotivé střihy a tlumené barvy. Tmavě modré bikiny se zlatými detaily i jemný květinový vzor krásně podtrhnou ženskost a dodají sebedůvěru. „Naší vizí při vytváření první kolekce plavek od Rosie bylo spojit elegantní a retro vlivy a přitom docílit toho, aby kolekce neztratila nic na modernosti ani luxusu. Siluety jsou šik, dramatické a navržené tak, aby plavky vcelku i bikiny nositelkám hlavně lichotily,“ říká Soozie Jenkinson. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, takže vás plavky z nové kolekce Rosie for Autograph Swim mohou zdobit i v dalších sezónách. Do pražských prodejen dorazily 3 druhy bikin, 3 druhy plavek v celku a také 2 druhy plážového oblečení.

Foto: Marks&Spencer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *