Ikonický kvítek je hlavním motivem kolekce Louis Vuitton Color Blossom BB

Troufám si říct, že i lidé módou naprosto nepolíbení by slavný kvítek se čtyřmi okvětními plátky přiřadili k francouzskému domu Louis Vuitton. Jedná se totiž o opravdu ikonický a charakteristický znak, který je s touto značkou spojen odnepaměti. Jeho slávu připomíná také nová kolekce šperků Color Blossom BB, která tento monogram oslavuje a představuje ho světu v originálním pojetí.

Rozkvetlá kolekce Color Blossom BB

Ústřední motiv, tedy symbol kvítku, doplňují v kolekci výrazné barevné akcenty, které připomínají svěžest a sladkou chuť života. Náramky, náušnice i přívěsky vynikají dokonalým řemeslným zpracováním z perleti a dekorativních kamenů. Růžová perleť krásně ladí s měkkými odlesky růžového zlata, zatímco energetické odstíny tyrkysu, malachitu a lazuritu radostně prosvětlují žluté zlato. Nablýskaný onyx kontrastuje s majestátním bílým zlatem na úchvatném náhrdelníku, na němž vedou dialog s kvítkem Monogram legendární iniciály značky. Drahé kameny zde však nejsou voleny náhodně. V tradičním slovníku mistrů šperkařů je každému drahému kameni přiřazena charakteristická vlastnost. Růžová perleť značí životní pohodu, malachit přináší štěstí, onyx symbolizuje sílu a tyrkys je kamenem vitality; lazurit navozuje nebeský klid.

Obdivuhodná zručnost

Kromě dokonalého designu a luxusních materiálů můžeme na špercích Louis Vuitton obdivovat také neuvěřitelnou řemeslnou zručnost. Šperky jsou totiž vyráběny i vyleštěny lidskou rukou. Nejinak je tomu i u řetízku ze žlutého, růžového či bílého zlata, jemuž na lesku dodává zasazený diamant. Zlatý hřebík, který je po staletí symbolem značky a její tradicí ve výrobě zavazadel, protíná střed – pomyslné srdce – každého kvítku. Harmonické tvary a forma, v níž se snoubí elegance s energií – kolekce Color Blossom BB je důkazem nezměrné kreativity kolekcí šperků značky Louis Vuitton.

Foto: Louis Vuitton

1 komentář

  1. […] materiálů, není problém vyrobit i něco přímo na míru zákazníkovi“, vysvětluje autorka šperků a dodává: „S kávou je spojeno spoustu příjemných událostí, již dávno to není jen […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *