Duel podle blogerky Anet: Fixátory make-upu

V tomto duelu jsem pro vás porovnala dva méně typické kosmetické produkty, které používají zejména profesionální vizážistky i beauty youtuberky. Možná právě u nich jste se s nimi setkali. Fixátory make-upů nejsou ani běžnou součástí nabídky drogérií a spíše je najdeme v parfumériích nebo na internetových obchodech. Já sama jsem si všimla, že fixátory nabízí stojánek Essence a Makeup Revolution. K nim se teď přidala značka Rimmel s jejich žhavou novinkou. A právě Makeup Revolution a Rimmel se v tomto duelu postaví proti sobě – za MUR je to Pro Fix a za Rimmel #Insta Fix&Go.

Obecně tyto produkty slouží k delší, lepší a kvalitnější výdrži vašeho make-upu, což si asi přeje každá žena. Který produkt a do jaké míry si v tomto vede lépe? To se dozvíte níže.

Makeup Revolution Pro Fix

Tento fixační sprej si můžete pořídit v Rossmann drogériích (v DM ani Tetě jsem jejich stojany neviděla), a to za cca 160 Kč. Produkt slibuje fixaci make-upu a tedy jeho delší výdrž. Určitě je jeho efekt znát a make-up déle vydrží, ale nečekejte žádný zázrak.

Rimmel #Insta Fix&Go

Mezi Rimmel novinkami se objevil fixační sprej #Insta Fix&Go, který lze používat nejen po nanesení make-upu, ale ještě před líčením jako primer. Cena tohoto produktu se pohybuje kolem 199 Kč.

Srovnání

Cena – o něco málo levnější je produkt od Makeup Revolution, ale jedná se pouze o pár korun.

Fixace – v tomto případě mi připadají oba produkty velmi podobné.

Výhody – výhodu v tomto souboji má fixátor od Rimmelu, který je zároveň i primerem.

Nevýhody – dlouho jsem si lámala hlavu, proč mě začaly pálit oči, až jsem zjistila, že je to právě používáním fixátoru od Makeup Revolution. Není to nijak hrozné, ale během dne mě občas začnou pálit. Na tomto poli tedy vyhrává Rimmel.

Používání – tady jsou na tom oba produkty opět stejně – oba produkty se rozprašují a na jejich aplikaci není nic složitého ani rozdílného.

Duel tedy dopadl těsně, a to 4:3 ve prospěch Rimmelu, který měl výhodu produktu 2v1 již od začátku. Drogérkové fixátory jsou tedy na podobné úrovni a záleží čistě na vás, co vám bude více vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *