Kolekce Christmas Dinner aneb vánoční večeře podle Reserved

Hledáte inspiraci pro štědrovečerní outfit nebo už přemýšlíte, v čem oslavíte příchod nového roku? Kolekce Christmas Dinner od značky Reserved přináší spoustu nápadů na slavnostní outfity, které se však nesou v duchu aktuální situace a myslí na to, že budeme především doma. A tak jsou nejen elegantní a nápadité, ale také pohodlné. 

Slavnostní look ve “stay home” stylu

Letošní oslavy Vánoc i Silvestra budou jiné, než je známe z dřívějška. Strávíme je doma v úzkém okruhu nejbližších. Tomu se přizpůsobuje řada věcí, módu nevyjímaje. Reserved právě ve stylu “stay home” vytvořil kolekci Christmas Dinner, která vyniká nadčasovostí a navíc je tak pohodlná, že kousky nebudete chtít sundat. Hlavní inspirací se stal župan, který se dá nosit (zvlášť o Vánocích) po celý den. Komfort přinášejí i zvolené materiály jako nemačkavý satén a měkký samet, které ale svým vzhledem dokonale ladí se slavnostní atmosférou. 

Domácí glam look podle Reserved

I když se letos velkolepé vánoční večírky nekonají, neznamená to, že nemůžeme sváteční večery strávit ve stylových outfitech. Vytvořte si akci plnou třpytu a lesku u sebe doma, klidně jen ve dvou. Šaty s ramenními vycpávkami, výrazné náhrdelníky, peří, plisé i krajka vám k tomu pomohou. Styl home glam je totiž in! Černé a zlaté akcenty dodají na eleganci a přirozené tóny zase působí jemným a uklidňujícím dojmem. Užijte si výjimečné chvíle jinak, avšak stále stylově. 

Foto: Reserved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *