Kde nakoupit exkluzivní well-being produkty? Máme tip!

Zajímáte se o původ kosmetiky a dalších produktů, které denně používáte, a chcete mít jistotu, že máte doma jen to nejlepší? Pak je potřeba také pečlivě vybírat obchody, v nichž nakupujete. A na jeden takový, kde můžete nakupovat naprosto bez obav, máme tip.

Beloved – svědomitě vybrané produkty

Česká značka Beloved nedávno spustila svůj e-shop, ve kterém objevíte organickou kosmetiku, přírodní doplňky stravy, ale také třeba potřeby pro jógu. Nejedná se však o běžné produkty, na které byste mohli narazit leckde. Beloved má na nabízené produkty v Česku exkluzivní zastoupení a všechny značky, které prodává, projdou podrobným zkoumáním a testováním. „Nikdy bychom nedoporučili ani nevybrali produkt, který sami nemilujeme a kterému nevěříme na 100%. Naši dodavatelé pochází z celého světa. Nezáleží nám na tom, jak jsou velcí, ale kdo jsou, proč to dělají a čemu věří.“ vysvětluje majitelka e-shopu Beloved Alexandra Lyashko.

Maska z hedvábí i face rollery

A co vůbec sortiment „milovaného“ e-shopu ukrývá? Nabídka je pestřejší, než byste čekali. Najdete zde vše od afrodiziakálních olejů z Afriky přes kosmetiku z mořských řas rostoucích na pobřeží Anglie až po hedvábné masky na spaní či ručně vyšívané jógamatky. A proč je sortiment tak široký? Lidé v Beloved věří, že zdraví, mysl a tělo jsou propojeny mnohem více, než je prozatím vědecky dokázáno, a že i malé činy se počítají a dokáží ovlivnit něco mnohem většího. „Je pro nás důležité přemýšlet nad tím, co, jak a proč děláme. Milujeme vše organické, vše čisté. Milujeme ty opravdové příběhy našich značek a lidi, za nimiž ty příběhy stojí. To vše je pro nás zdrojem nekončící inspirace a žene nás to kupředu.“ dodává Alexandra.

Foto: Beloved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *