Na český trh míří značka, jejíž produkt získal i ocenění Harper’s Bazaar Award!

Je z Paříže a ačkoliv se jedná o vlasovou kosmetiku, její péče připomíná spíše péči o pleť. Ve svých produktech totiž používá ty nejšetrnější přísady jako afro-karibské máslo, med či olej z datlí. Nebudeme vás déle napínat – na český trh vtrhla profesionální značka Antonin .B a neměla by uniknout pozornosti všech milovnic ekologické krásy.

Antonin .B má zelenou!

Fungující a zároveň organickou kosmetiku vidíme vždy rádi. A Antonin .B je další značkou, která oba faktory do puntíku splňuje. Základem produktů jsou prvotřídní rostlinné oleje, které rozhodně nepatří k těm, které vidíme v kosmetice běžně. Navíc použité ingredience pocházejí z organického zemědělství, které se nepodílí na devastaci půdy a má ke klasickému zemědělství dneška hodně daleko. Značka naopak podporuje fair trade obchod a snaží se podporovat a chránit lidi žijící v okolí Sahelu.

Antonin .B Intenzivní medové máslo 30 ml

Máslo oceněné Harper’s Bazaar Award

Značka zatím sbírala plusové body pouze v zahraničí, ale za to pořádné. Intenzivní medové máslo se totiž může pyšnit oceněním Harper’s Bazaar Award a jeho účinky si nyní můžeme užívat také. Jedná se vlastně o výživu pro vlasy a stylingový krém v jednom, který se skládá z afro-karibského oleje, másla a evropského medu. Tato směsice ingrediencí z několika kontinentů zajišťuje hlubokou hydrataci, elasticitu, lesk a snadné tvarování účesu. Výsledkem jsou zregenerované, hydratované a vyživené vlasy, které zůstávají příjemné na dotek, a navíc jsou chráněné před extrémními výkyvy teplot. Pěstění vlasů má na starosti také Antonin .B Ceramides Enriched Desert sérum, které využijete jako denní péči, noční masku, jako součást svého oblíbeného kondicionéru ale také jako stylingového pomocníka. Nejspíš ho ale budete chtít používat pořád – voní totiž po citronu, limetce a ylang-ylang.

Antonin .B Ceramides Enriched Desert sérum 20 ml

Foto: Antonin .B

1 komentář

  1. […] značka Beloved nedávno spustila svůj e-shop, ve kterém objevíte organickou kosmetiku, přírodní doplňky stravy, ale také třeba potřeby pro jógu. Nejedná se však o běžné […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *