Just Go: letní kolekce Yankee Candle voní exotikou

Stín palmových listů nad hlavou, v rukou nápoj vonící kokosem, za sebou romantickou poušť a kdesi v dáli vidět v mlze zasněné hory. Zní to jako ideální dovolenková destinace? Také, ale přesně taková je i nová letní kolekce Yankee Candle Just Go, která v nás vytvoří dojem, že zkrátka musíme vyrazit na cesty.

Voňavé dálky

Přestavte si exotickou destinaci, kam byste se nejraději vydali hned teď. Ať už voní jako barevná džungle, tropický ostrov, osvěžující hory nebo pouštní vítr, na atmosféru vás dokáží naladit vůně svíček Yankee Candle. Kolekce Just Go má totiž něco pro každého cestovatele a vy tak můžete alespoň v mysli cestovat po světě v pohodlí svého křesla.

Tropické ovoce nebo palmové listy?

Kolekce začíná svíčkou Coconut Splash, tedy kokosovým osvěžením. Vedle čisté vůně kokosu nás zaplaví i tóny exotického ovoce jako manga či melounu na základu vanilky a santalového dřeva. Tropical Jugle pak ve vůni tropického ovoce pokračuje, ale tentokrát nás zde čekají svěží doteky pomela a limetky, papáji, květy ibišku, palmové listy a cukrová třtina s vanilkou. Pokud sladké vůně pro vás nejsou tím pravým, pak by vám mohla kápnout do noty svíčka Warm Dessert Wind, která v pokoji rozline svou vůni zakouřené vanilky, pačuli, bavlny a kadidla. Směs borovice, máty, levandule, pačuli a cedrového dřeva pak nabízí svíčka Misty Mountains, která vykouzlí atmosféru nekončících hor. Jakým směrem se letos v létě vydáte vy?

Foto: Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.