Jaké rifle se letos nosí?/Trendy džíny pro rok 2017

rifle 2017

Džíny patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení, a přestože i zde najdeme několik univerzálních modelů, které můžeme nosit po mnoho let, i ony podléhají trendům. S novým rokem tak přichází čas zodpovědět otázku: Jaké rifle se letos nosí?

Škála trendů v oblasti džín pro rok 2017 se letos těší velké rozmanitosti, což je skvělá zpráva. Na své si totiž přijdou všichni. Ať už se raději oblékáte do volného streetového stylu nebo je vaší parketou spíše nadčasová elegance, určitě ty „pravé“ rifle pro novou sezónu mezi trendy najdete.

Černá je zpět

Černá sice není tou nejtypičtější „džínovou“ barvou, ale letos se opět bude těšit velké pozornosti. Mnoho žen bude jistě lákat, neboť tato barva nejen zeštíhluje, ale navíc se hodí naprosto ke všemu a černé rifle se tak nejspíš stanou jedním z nejoblíbenějších kousků vašeho šatníku.

cerne rifle
Černé rifle Bershka, 199 Kč, rifle H&M 349 Kč, džíny Mohito, 399 Kč

Boyfriend jeans

Není tomu tak dávno, co trend džín, jež vypadají, jakoby jste je ukradla příteli ze skříně, ovládl módní svět. Letos se opět vrací, a pokud tento kousek ve svém šatníku už máte, zase s ním budete bodovat. Volné, pohodlné a klidně trochu oškubané rifle, které nad kotníky trochu ohrnete pro dokonalý styling, budou pro rok 2017 skvělým společníkem.

boyfriend jeans
Rifle Bershka, 629 Kč, džíny H&M, 999 Kč, džíny Bershka, 399 Kč

Výšivky a záplaty

Co dokáže klasické modré džíny dokonale oživit? Barevné výšivky a záplaty! Retro obrázky v podobě srdíček či různých nápisů jsou letos horkým trendem a skvělou zprávou je, že si takto můžete své staré rifle za pár korun vyzdobit sama.

džíny s výšivkami
Džíny Bershka, 399 Kč, rifle Mohito, 699 Kč, džíny Bershka, 399 Kč

Děrované a roztrhané džíny

V zimě je tento trend poněkud nepraktický, ale s nastupujícím jarem si jej můžeme užívat do sytosti. Džíny, které mají na kolenech, ale klidně i na více místech díry a škubance doslova zaplavily snad všechny nové kolekce a patří k must-have kouskům nové sezóny!

děrované rifle
Rifle, 399 Kč, bílé džíny, 399 Kč, rifle s dírami na kolenou, 699 Kč (vše Bershka)

Široké rifle

Také jste si myslela, že široké nebo snad zvonové džíny už nikdy neobléknete? Nové trendy možná změní váš názor. Ty totiž začínají pomalinku ustupovat z trendu skinny jeans a nastolují našim nohám trochu více volnosti.

flare jeans
Džíny Bershka, 399 Kč, široké rifle Bershka, 399 Kč, zvonové rifle H&M, 999 Kč

Foto: Bershka, Mohito, H&M

1 komentář

  1. Obliekajte sa trendy aj počas nastávajúcej jesene - TrendyŽena.sk

    […] členkom, ktoré vhodne zladíte s lodičkami či komfortnými čižmami. Do módy sa vracajú aj zvonové nohavice, avšak v dĺžke až po […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *