Dámská kolekce Desigual pro jaro a léto 2017

Desigual 2017

Milujete divoké, výrazné vzory a originální barevné kombinace, které jsou pro značku Desigual typické? Pak rozhodně nebudete zklamaní dámskou kolekcí této španělské značky pro jaro a léto 2017, kterou značka představila v New Yorku během týdnu módy. Objevte s námi looky, které jsou jako dělané pro svobodomyslné, mimořádné a nebojácné ženy!

Desigual 2017

Cesta kolem světa s Desigual

Živá a hravá kolekce Desigual byla pro tuto sezónu inspirována cestováním po celém světě. Najdeme v ní tak exotický koktejl různých stylů indickými výšivkami počínaje a japonskými květinami konče. Různorodost je výrazným prvkem celé kolekce, nudit se nebudete ani u jednoho z 48 looků. Dáte přednost etnickým nášivkám, korálkům zdobícím denim nebo batikovanému vzoru?

Desigual 2017

Hra s materiály

Kolekce je různorodá, i co se týče materiálů. Nechybí denimové outfity, šifonové šaty, semišové bundičky ani krajka, kterou zdobí nejrůznější nášivky v podobě motýlků a dalších zvířátek. Své místo mají v kolekci i macramé svetříky a háčkované šaty.

Desigual 2017

Netradiční doplňky Desigual

Originalitu a cestovatelskou náladu celé kolekce Desigual pro jaro a léto 2017 jen podtrhují zvolené doplňky. Zdobené vyšívané pásky, nepřehlédnutelné barety i výrazné náušnice jsou sice pro odvážné, ale dokonale padnou ke každičkému barevnému kousku. Kolekce nabízí také různé tvary, velikosti i styly kabelek. Najdeme zde velké tašky, ale také malé váčky na pár nepostradatelných drobností. Za pozornost dále stojí také boty, které jsou v důsledku toho, že kolekce je cestovatelsky zaměřená, pohodlné a bez podpatků. Sandálky jsou zdobené nejrůznějšími korálky, kamínky, barevnými pásky a třásněmi.

Desigual 2017

Je úžasné a pozoruhodné, jak tento mix barev, materiálů a stylů perfektně ladí, co myslíte?

Desigual 2017 Desigual 2017 Desigual 2017

Foto: Desigual

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.