Na svah stylově! Nová zimní kolekce Colmar

Nová lyžařská kolekce značky Colmar se nechala inspirovat japonskou filozofií Kai Zen, tedy průběžného vylepšování pomocí malých změn. Colmar se vylepšuje již po 93 let a tak se kolekce této značky blíží dokonalosti. Podívejte se na tu nejnovější pro zimu 2016!

Nová kolekce Colmar je plná nádherných barev, ve kterých budete na svahu vypadat dokonale. Kromě sytých tónů jako modá a žlutá zde nechybí ani umírněnější odstíny šedé či stylová bílá. V jakých barvách budete letos na svahu řádit?

Královna v bílé

Chcete na lyžích působit dojmem sněhové královny? Pak vsaďte na oslnivě bílý outfit! Značka Colmar nabízí bílé modely tvořené funkčními materiály, zateplené peřím a s povrchovou úpravou odpuzující vodu a zaručující ochranu před deštěm. Nabízí tak záruku toho, že budete vypadat dokonale a zároveň na svahu neumrznete.

Colmar zima

Vstříc štěstí v modré

Modrá barva je odjakživa spojována s úspěchem a štěstím. Vyzkoušejte své štěstí i vy s některou z bund či svetrů Colmar v tomto tónu. Ať už sáhnete po odstínu královské modři či světlém nebesky modrém tónu, post dokonale stylové lyžařky vás nemine.

colmar

Žlutá včelka s Colmar

Máte zimu ráda, ale zároveň se už těšíte i na jarní dny? Pak se oblékněte do outfitu v zářivé žluté, která nám připomíná silné jarní sluníčko a udrží nás v teploučku i během chladných zimních dní. Tyto syté barvy hřejí už od pohledu!

Colmar zima

Pět odstínů šedi

Odolávat mrazivému počasí lze stylově i v bundách v decentních šedých odstínech. Jsou pohodlné, příjemné a lehoučké jako první sněhové vločky. Navíc vás udrží v teple i během lyžování či třeba sáňkování a koulování! Ukažte všem, že i v zimě můžete vypadat perfektně a neforemné bundy a kabáte zahrabte hluboko do skříně.

Foto: Colmar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *