Jak zpomalit stárnutí s řadou Slow Age od Vichy?

Stárnutí je přirozený proces a nikdo z nás se mu nevyhne. My ženy se však snažíme projevy stárnutí alespoň zpomalit a to všemi možnými způsoby. Určitě každá z nás má nějaký ten recept, na který spoléhá. Mě zaujala řada Slow Age od Vichy, která působí proti vznikajícím projevům stárnutí pleti. Nejsou to jen vrásky, ale také tmavé skvrny, nejednotně zabarvená pleť či ztráta pružnosti a pevnosti pleti.

Slow Age – denní péče zpomalující projevy stárnutí pleti

Jak je zmíněno výše, krém je určený na zpomalení stárnutí, není tedy věkově zaměřený, jak jsme většinou u krémů zvyklé. Po otevření mě zaujala docela silná parfemace, která by mohla někomu vadit. I já mám radši krémy bez nebo s jemnou parfemací, to je však jediný nešvar tohoto krému od Vichy. Pleť je po něm krásně vyhlazená, hydratovaná a zároveň vyživená, ne však mastná. Krém je určen i na citlivou pleť, tudíž by neměl dráždit, což já jako atopik mohu potvrdit. Vyhýbejte se však očnímu okolí, tam patří pouze krémy tomu určené. Krém používám vždy ráno, s make-upem si rozumí skvěle a to jak s tekutým tak i sypkým minerálním.

Slow Age – Oční péče zaměřená na zpomalení projevů stárnutí pleti v očním okolí

Tato oční péče cílí proti tmavým kruhům pod očima, nedostatku pružnosti, otokům, jemným linkám a vráskám. Je dermatologicky i oftalmologicky kontrolovaná. Na oční krém bychom nikdy neměli zapomínat, v oblasti očního okolí je pokožka extrémně jemná a citlivá. Krém mi nesmírně vyhovoval, popravdě tmavých kruhů mě nezbavil, nicméně pokožka po něm byla opravdu vyhlazená, jemná, vyživená a vypadala tak nějak lépe, což samozřejmě všechny chceme. Krém není parfémovaný, oční okolí nedráždí a je vhodný i pro nositelky kontaktních čoček.


Oba produkty mohu s klidným svědomím doporučit, rozhodně budete spokojené. Pokud bych si však měla vybrat pouze jeden, určitě by to byl oční krém, je jedním slovem skvělý.
Produkty Vichy kopíte v lékárnách a na e-shopech .
U dalšího kosmetického tipu se na vás bude těšit blogerka Tereza z https://terezablog0.blogspot.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *