Elegantní, stylové a moderní? To jsou hodinky BVLGARI BVLGARI Cities Special Edition 2020!

Kolekce hodinek Bvlgari Bvlgari Cities Special Edition 2020 je inspirována devíti městy světa – počínaje Římem, který je bijícím srdcem společnosti, přes Tokio, Dubaj, Londýn, Ibizu, Milán, Mexico City až po New York (každé z nich hostilo Bvlgari v minulosti). Společně s ní přichází také dvanáct jedinečných uměleckých obrazů vytvořených devíti umělci právě z těchto měst. Obrazy opisují jejich vlastní vizi těchto měst a jejich osobní spojení se značkou. 

Mluvě o spojení se touto značkou, není žádným překvapením, že právě tváří této kolekce je ambasador značky Bvlgari a španělský supermodel Jon Kortajarena, který svým šarmem dává hodinkám ještě lepší náboj. 

Charisma měst a vášeň k cestování

Bvlgari Bvlgari Cities Special Edition 2020 jsou špičkovými kosmopolitními hodinkami, protože se skvěle hodí k formálnímu i neformálnímu oblečení a stejně dobře s nimi budete vypadat i u běhu nebo jiné sportovní aktivity. Značka Bvlgari zároveň dává touto edicí skvělou možnost městským cestovatelům pořídit si hodinky blízké jejich vášni a oslavit jejich oblíbené světové metropole. 

Devatero měst, devatero umělců

Originální vzhled hodinek byl poprvé představen v roce 1975 jako limitovaná edice pro svých sto nejlepší klientů. Bvlgari a Řím jsou téměř synonyma, není tedy překvapením, že tyto hodinky oslavovaly blízké pouto mezi tímto antickým městem a rodinou Bulgari. Již tehdy si tato kolekce získala přízeň mnoha očí a v roce 1977 se společnost rozhodla vydat je jako stálou kolekci. 

Posuneme se o čtyřicet pět let do budoucnosti a zjistíme, že hodinky Bvlgari Bvlgari Cities 2020 následovaly elegantní designový řád svých předchůdců s jediným větším rozdílem – vzdávají hold více městům. Menší modifikace v designu jim neublížily, ba právě naopak!

Pouzdro hodinek má na šesté hodině vyryto název města, ke kterému náleží. Průměr pouzdra měří 41mm. Ostře lomené linky jsou stále značkou elegance. Mimo to hodinky přichází s dvěma druhy řemínku – jeden hnědý kožený řemínek a jeden černý gumový s tkaným vzorem, odrážející spletený lanový řemínek hodinek z roku 1975. 

Bvlgari zde odvádí úžasnou práci a Jon Kortajarena moc dobře ví, proč reprezentuje právě tyto hodinky! 

Foto: Bvlgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *