Dua Lipa představuje nové tenisky PUMA Mayze

Pozornost všech fanoušků sneakers po celém světě se na chvíli přesunula ke značce Puma, která ve spojení s popovou hvězdou Dua Lipa představuje nový model Mayze. S ním odhalují i první společnou kampaň, která vznikla pod taktovkou věhlasného módního fotografa a režiséra Maria Sorrentiho. 

Novinka: Puma Mayze

Nepřehlédnutelná Puma Mayze je určená všem ženám, které chtějí být ve středu pozornosti za každých okolností. Extravagantní a odvážné outfity, které Dua Lipa v kampani obléká, dokonale podtrhují všestrannost tenisek Mayze. A skvěle ladí se stylistickými vizemi zpěvačky Dua Lipa. „Mayze se perfektně hodí na pódium i mimo něj. Klasická vysoká podrážka je tak všestranná, že ji dokážu zkombinovat s jakýmkoliv outfitem,“ říká Dua. Tenisky Mayze propojují retro klasiku se současnými trendy Puma. Vysoká skládaná podrážka tvoří robustní vzhled, který je však vyvážen klasickými liniemi Puma a decentním barevným provedením využívajícím nestárnoucí bílou a černou. Sneakers Mayze přicházejí ve čtyřech variantách.

Kampaň na oslavu žen

Tato nová kampaň je součástí platformy Puma She Moves Us, která prostřednictvím svých ambasadorek oslavuje všechny ženy, které posouvají oblasti umění a sportu stále vpřed, a inspirují tak další ženy po celém světě. Obujte se jako světová hvězda do stylových tenisek Mayze, které jsou k dispozici od konce dubna 2021 u prodejců Footshop, Queens, Urban Store a Shooos. Čistě bílá verze Mayze bude dostupná pouze v Dual Sport a Vemzu. 


Foto: Puma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *