Diamond in the City: Taťána Kovaříková představuje novou kolekci

Rafinovanost, elegance, kvalita – tato tři hlavní hesla hlásá nejnovější počin přední české návrhářky Taťány Kovaříkové s názvem Diamond in the City. Klasické kombinace barev a spousta nadčasových střihů dělá z jednotlivých kousků must-have úlovky vhodné pro každý šatník. Sofistikované detaily pak modely proměňují na skutečné diamanty!

Tatiana: Diamond in the City

Kolekce designérky Taťány Kovaříkové pro podzim a zimu 2018/2019 se nese v duchu nadčasové a šik elegance. Tu podtrhuje i volba barev. Jim vévodí klasická černá doplněná o červenou, stříbrnou či sytě růžovou. Střihy jsou ryze ženské – zvolit můžete přiléhavě svůdné šaty, blejzr s hlubokým výstřihem či výrazný top s volány. „Kolekci dominují rolákové šaty a kabáty v klasické barevné paletě černé, červené, fialové a lila, doplněné vzorem černobílé kostky. Hravý prvek pak představují polosportovní detaily, jako jsou lampasy a spony,“ upřesňuje Taťána Kovaříková. Nadčasový styl řady umožňuje jednotlivé modely kombinovat s kousky pocházejícími z předchozích kolekcí. 

Lookbook by Lucie Robinson

Kouzlo celé kolekce Diamond in the City pak podtrhuje i perfektní lookbook. O zachycení nejnovějších modelů se postarala česká fotografka Lucie Robinson, která s návrhářkou dlouhodobě spolupracuje. Výsledkem je dokonalé umělecké ztvárnění, které vyzdvihuje stěžejní prvky celé kolekce a zároveň odráží i nejnovější trendy v módní fotografii.

Foto: Taťána Kovaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *