Tváří salonu Organics by Filip Gregor je herečka Jana Stryková

Prémiový vlasový salon Organics by Filip Gregor, který pracuje s přírodní dánskou kosmetikou Natulique, hlásí novou tvář. Stala se jí herečka a moderátorka Jana Stryková, kterou můžete znát ze seriálu Tátové na tahu, z Národního divadla nebo z pořadu Bydlet jako… Kosmetika Natulique je sympatická svým ekologicko-holistickým přístupem, udržitelností a etickou výrobou svých produktů, jimž zároveň nechybí kvalita a funkčnost.

Jana Stryková a Organics

Divadelní, filmovou i seriálovou herečku Janu Strykovou, kterou můžete vídat i na pódiu Národního divadla či ve Studiu DVA, přírodní péče Natulique nadchla na první vyzkoušení. „Svěží a upravené vlasy jsou v mé profesi přímo nutností. Díky své velmi citlivé pokožce se zajímám o přírodnější cesty v oblasti vlasové kosmetiky, ale zároveň potřebuji, aby barva i péče byly vždy perfektní a dalo se na ně spolehnout. NATULIQUE toto propojení dokázal a vím, že nemusím dělat žádné kompromisy, ani se obávat výsledku,“ vysvětluje herečka, moderátorka, ale také maminka čtyřletého Jáchyma, Jana Stryková.

Organics by Filip Gregor

Salon Organics by Filip Gregor najdete v Praze v Loretánské ulici. Kromě toho, že v něm vznikají dokonalé účesy, je zároveň showroomem a školicím centrem značky Natulique a profesionálům v oboru pravidelně ukazuje, že barvit se dá i bez chemie a s ohledem na přírodu. „Jana je krásná, schopná a velice inspirativní žena, proto jsem nesmírně rád, že s mou nabídkou spolupráce souhlasila. Přesně ladí s naší koncepcí, že není nutné dělat kompromisy mezi přírodou / čistotou a vynikajícími výsledky barvení vlasů, či stylingu,“ vysvětluje Filip Gregor, zakladatel salonu, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR a dodává: „Jsme velmi poctěni, že se Jana Stryková odevzdala do péče našemu salonu a věřím, že se nám podaří inspirovat také další moderní ženy, které se třeba kvůli špatné zkušenosti zatím trochu bojí vyzkoušet přírodní cesty v oblasti barvení vlasů.“

Foto: Organics by Filip Gregor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.