Converse x Scooby Doo: originální kolekce s nádechem nostalgie

Značku Converse určitě nemusíme zdlouhavě představovat. Tato ikonická obuv je jednou z nejmilovanějších značek, která kdy byla založena. Ve své tvorbě rozhodně nezahálí a přišla opět s originálním nápadem. Pokud ve vašem botníku převažuje spíše klasika a toužíte po troše nevšednosti a výstřednosti, a to v dobrém slova smyslu, čtěte dál.

Scooby Doo x Converse

Všichni víme, že kooperace fungují. A v případě, kdy se spojí dvě legendy dohromady, je výsledek ještě účinnější. Milujete animáky? My je zbožňujeme a tímto spojením jsme přímo nadšeni. Dobrá, nebudeme vás dál trápit. Značka Converse spojila své síly s postavičkami z kultovního animovaného seriálu Scooby Doo. Světlo světa tak spatřila jedna z nejoriginálnějších a hravých kolekcí s názvem Converse Scooby Doo

Posviťte si na cestu

Cítíte tu nostalgii? Tak to vám ještě prozradíme vychytávku, kterou kolekce Converse Scooby Doo skrývá. Pokud se budete chystat na stezku odvahy či budete potřebovat vyřešit nejednu záhadu, tyhle Chucky vám budou nápomocné díky své svítící grafice. Kolekce nabízí dámskou, pánskou i dětskou velikost a pokud byste raději černobílou variantu, není problém. Značka Converse myslela opravdu na vše. Jestli jste velký fanda seriálu Scooby Doo nebo vás prostě jen kolekce velmi baví, můžete si s tímto motivem pořídit i několik originálních kousků oblečení. 

Kolekce Converse Scooby Doo je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.

Nová kolekce Converse x Scooby Doo

Foto: Converse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *