Co o tobě řekne značka spodního prádla?

Fashion talks, opravdu. Vždyť i známé moudro praví, že šaty dělají člověka – a o spodním prádle to platí zrovna tak. Pokud jste doposud výběr kalhotek neřešila a sáhla takřka po všem, co vám vyhovovalo velikostí a střihem, možná byste měla zohlednit i další kritéria. Proč? Značkové kalhotky vám zvednou sebevědomí, a navíc se v nich blýsknete před partnerem.

Calvin Klein

Dámské spodní prádlo Calvin Klein je minimalistické, velmi pohodlné a kvalitní. Co víc si přát? V případě loga CK nemůžete šlápnout vedle, a to bez ohledu na příležitost. Potvrzuje moudro „v jednoduchosti je krása“ a řekne o vás, že jste přímá a nerada věci komplikujete.

Diesel

Kdo si na sebe vezme spodní prádlo Diesel? Sebevědomá žena, která je nad věcí a nebojí se výzev. Italská značka se vyznačuje nadčasovým casual stylem a u opačného pohlaví díky ní určitě zabodujete.

Tommy Hilfiger

Když Tommy Hilfiger upravoval džíny na přání svých zákazníků, zřejmě netušil, že se jeho jméno zanedlouho dostane do pomyslné síně slávy největších módních návrhářů. Ale stalo se. Značka reprezentuje současné trendy a (podobně jako CK a Diesel) a obvykle sází na minimalistický design. V nabídce však najdete také velmi nápadité kousky. Značku rády nosí dámy, které žijí naplno.

69Slam

Značka se zrodila na Bali – v zemi, která je rájem surfařů a synonymem pro nezapomenutelnou dovolenou v exotickém ráji. Pokud vám všudypřítomný minimalismus „leze krkem“, vsaďte na extravagantní motivy prádla 69Slam a dejte ostatním najevo, že vás hned tak něco nezkrotí.

Styx

Ještě jste o ní neslyšela? Pravdou je, že česká značka Styx proslula především mimořádně kvalitním pánskými trenýrkami, ale již dlouho nabízí také neméně stylové dámské trenýrky. Prozradí o vás, že jste tak trochu patriotka a potrpíte si na prádlo, které nenosí každá druhá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *