Chcete mít opálenou pleť už nyní? Zkuste bronzer!

Bronzer je pro většinu z nás must-have kouskem. Když naše pleť vypadá unaveně a bez života, jedním tahem štětce jí dodá rozzářený a svěží vzhled. Jak ale vybrat takový, který působí přirozeně? A umíte jej správně nanášet? Dnes vám poradíme, jak bronzer používat jako profík!

Jaký odstín bronzeru vybrat?

Nabídka bronzerů je, zvlášť s nadcházejícím létem, nepřeberná, a tak není snadné vybrat ten správný. Cílem je vypadat přirozeně, aby vlastně nikdo ani nepoznal, že na tváři bronzer máme. Jak dokonalý odstín vybrat? Obecně platí, že pokud je vaše pleť olivová a tmavší, bude pro vás vhodnou volbou bronzer s oranžovými podtóny, který dodá tvářím teplo. Jestliže je váš odstín pleti spíše světlejší, pak hledejte produkt na béžové bázi. Zrzkám s opravdu světlou pletí a pihami pak nejlepší službu udělá bronzer s narůžovělými pigmenty.

Bagsy, Ray of Sunshine, prodává Marionnaud, 649 Kč

Jak bronzer nanášet?

Pokud máte vybraný odstín, čeká na vás další oříšek – nanášení. K aplikaci bronzeru použijte ideálně hodně „chlupatý“ a velký štětec, který produktem obalíte ze všech stran – při nanášení tím tak vznikne přirozený efekt a ne jen jedna dlouhá tmavá čára. Bronzer můžete nanášet nejen na vrch lícních kostí, jak jste patrně zvyklé, ale také ke spánkům, pod nos a doprostřed brady. Pokud máte větší výstřih, můžete štětcem přejet také klíční kosti.

Bronzer Couleur Caramel, Matt Golden Brown, 749 Kč

Kdy bronzer nanášet?

Tento produkt pro přirozenou, sluncem políbenou tvář se v postupu líčení řadí až na závěr. Pokud už tedy máte nalíčené oči a na tváři make-up i pudr, přichází jeho čas. Poté můžete pro ještě výraznější efekt přidat rozjasňovač, který dodá více lesku a výsledný look ještě o kousek pozvedne.

Pudr Sun Lover Glow Bronzing, Catrice, www.kupkosmetiku.cz, 125 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *