Pojďte se mít pohádkově a užít si luxus

Přestaňte jen snít o tom, že si konečně uděláte volno a vyrazíte se svým milým na odpočinkovou dovolenou. Kdo jedná, ten si užívá. Stačí si najít volný víkend a můžete vyrazit na jedno neobyčejné místo, které se nachází v blízkosti našeho nejkrásnějšího hradu. Už víte?

Ve zdech, které stály dříve než hrad

Tím nejkrásnějším hradem je notoricky známý Karlštejn, právě on a jeho nádherné okolí s romantickou krajinou přilákají ročně tisícovky turistů. Většina jen přijede a zase odjede, jenže to si atmosféru místa, kde se odehrávaly významné momenty českých dějin, řádně nevychutnají. Vy takovou chybu udělat nemusíte, protože jste se právě dozvěděli, že v podhradí stojí hotel Mlýn Karlštejn, kde se můžete ubytovat a strávit zde velmi romantické chvilky v luxusu. Hotel je zvláštní tím, že je vytvořen v budově starého mlýna, který u břehu klidné Berounky stál téměř o sto let dříve než samotný hrad.

Královské ubytování i služby

Hotel nabízí ubytování u Karlštejna v neobvykle řešených pokojích. Jeden je vybaven dobovým nábytkem i podlahou, další má zase zvláštnost v podobě dešťové sprchy nebo ozdobu v podobě volně stojící vany. Bude jen na vás, který se vám bude nejvíce zamlouvat. Všechny jsou útulné a nabízí absolutní soukromí s notnou dávkou romantiky. Aby byl zážitek ještě intenzivnější, můžete využít „Romantický balíček“, který zahrnuje: 1 noc v Exekutivním pokoji, snídani formou bufetu nebo á la carte, kterou si lze objednat i na pokoj, sklenku sektu při příjezdu na uvítanou, večeři při svíčkách na letní terase nebo v restauraci a další příjemnosti. V hotelu také funguje wellness zóna, takže ani o relax nebude nouze.

Všechny krásy na dosah

I když je to velmi příjemné, byl by hřích strávit dny volna jen na hotelu. Karlštejn a blízké okolí nabízí plno zajímavých míst. Oblíbené jsou například lomy Amerika a také Koněpruské jeskyně. O nich se více dozvíte v tomto článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *