Aňa Geislerová namíchala vlastní pleťový olej Inlight a mít ho můžete i vy!

O tom, že i kosmetika může pomáhat dobré věci, jsme se už přesvědčili několikrát. Dalším takovým počinem je limitovaná edice Bio denního oleje Inlight, kterou vlastnoručně namíchala česká herečka Aňa Geislerová. Výtěžek z jeho prodeje poputuje na pomoc nemocným cystickou fibrózou. Pokud chcete mít tento exkluzivní kousek i vy a podpořit tak dobrou věc, neváhejte, v oběhu je pouhých 100 kusů!

Aňa v kuchyni

Oblíbená česká herečka se vlastnoruční olej vydala namíchat až do anglického Cornwallu. Tam pod dohledem Dr. Spiezia, který za unikátními recepturami Inlight stojí, sledovala výrobní proces, aby následně mohla sama přiložit ruku k dílu. Zároveň zde v pozadí rozkvetlého anglické venkova nafotila v duchu filozofie Inlight řadu fotek.

Jak se vaří olej

Jak asi tušíte, výroba nebyla úplně jednoduchá. Aňa nejdříve zpracovávala poupata růží, k nimž přidávala rostlinné oleje a drcené vanilkové lusky. Jednotlivé poměry rostlinných másel a bylin nejsou náhodné, ale jsou v souladu s homeopatickou léčbou, aromaterapií a fyziologickým fungováním pro co nejlepší účinky. Směs se poté ještě dva měsíce macerovala a výsledkem je tak voňavý olej s hřejivými tóny vanilky, který prospěje ženské i mužské pokožce. Olej vám pomůže ke krásně hydratované pleti bez pupínků či zarudnutí. Podle filozofie značky navíc energii výrobku ovlivňují i lidé, kteří jej vyrábí. Tento olej tak bude mít energii Ani Geislerové!

Neváhejte & pomáhejte

Limitovaná edice vyrobená osobně Aňou Geislerovou čítá pouhých 130 kusů a nedávno dorazila do Česka. 100 kusů této speciální šarže jde aktuálně do prodeje. Výtěžek z prodeje půjde na dobrou věc:  Čtyři sta korun z každého prodaného kusu Bio denního pleťového oleje Inlight “Made by Aňa” je určeno na pomoc pacientům s cystickou fibrózou. Poslední 3 kusy olejů se stanou předmětem charitativní dražby. Všechny získané finanční prostředky budou následně předány Klubu cystické fibrózy, který je poskytne těm nejpotřebnějším. Každý, kdo zakoupí Bio denní pleťový olej Inlight “Made by Aňa”, získá nejen ojedinělý 100% bio produkt péče o pleť Inlight a osobní věnování od Ani Geislerové, ale především skvělý pocit, že někomu pomohl se nadechnout, prodloužit život a dal naději, že se na tuto závažnou nemoc časem najde lék.

Bio denní pleťový olej „Made by Aňa“ je v prodeji za 1 495 Kč na www.biOrganica.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *