Tipy na udržitelné dekor novinky do vašeho bytu na jaro a léto 2018!

Udržitelný a eko styl se netýká jen našeho přístupu k oblékání či kosmetice, ale souvisí i s nakupování dekorací a nezbytností do našich bytů. Ano, i talíře či třeba prachovky mohou být vyrobeny v souladu s etikou a za použití přírodních materiálů. Kde tyto vychytávky pořídit a jaké značky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Nadčasový design z Holandska

Značka Serax má ve své filozofii větu „Pro krásnější domov a nezapomenutelné chvíle u jídelního stolu“, a tak vás nepřekvapí, že v její nabídce najdete spoustu užitečného nádobí. V jejím sortimentu najdete sklenice na víno, šálky, vázy ale i mísy, talíře či karafy v jedinečném designu tvořeném předními návrháři holandské i světové scény. Vyberete si vázu ve tvaru kaktusu nebo třeba květináč v podobě kmenu stromu?

Rustikální Nkuku

Že je porcelánové nádobí nuda? Nkuku vás překvapí, že i to může vypadat stylově. Kromě talířků, šálků a konvic se tato britská značka zaměřuje i na masivní dřevěná prkénka, která musíte mít. A nezapomeňte k nim přihodit také některý z bavlněných přehozů.

Zametáme s Andrée Jardin

Nezbytné domácí potřeby vás budou bavit díky francouzské značce Andrée Jardin. Jejím krédem je spojovat to nejlepší ze starého (osvědčené metody zpracování bukového dřeva a hedvábných štětin) a nového (spolupráce s mladými designéry). Najdete zde prachovky i houbičky a možná vás díky nim bude i to uklízení více bavit.

Nevtíravý luxus s Hübsch

Doplňky značky Hübsch při cestě k vám procestují půl světa. Navrhovány jsou v Dánsku, ale výroba probíhá například na Dálném východě, kde firma svým zaměstnancům zajišťuje spravedlivé a bezpečné pracovní podmínky. Výrobky značky vás však okouzlí svým designem v jednoduchém, a přesto unikátním stylu. Ozdobí váš byt mramorová dóza, pletený koš nebo některá z kovových dekorací?

Produkty všech uvedených značek zakoupíte na www.nila.cz.

1 komentář

  1. […] je skvělé, že se z této iniciativy, které se původně věnovalo pár nadšenců, stává trend, který vnímají i globální firmy. Podobně jako EYELEVEL, společnost, která si všimla […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *