Calvin Klein otevírá prodejnu v pražském POP Airport

Spodní prádlo, jehož značku vidíte vykukovat z kdejakých klukovský kalhot: Calvin Klein. Rafinovaně minimalistický styl vám přináší nově otevřená pop-upová prodejna pro značku Calvina Kleina v Praze. Využije příležitosti a nakupte ikonické oblečení za výhodné outletové ceny!

Nejnovější i stávající kolekce CK

Světově proslulý návrhář přináší svou značku Calvin Klein a Calvin Klein underwear do pop-upové prodejny v pražském outletovém centru Premium Outlet Prague Airport. Klein si zakládá na minimalistickém a pohodlném stylu, který doplňuje kvalitními materiály. Na hodnotě mu přidaly i kampaně, jejichž tváří se staly známé zahraniční hvězdy, jako jsou Kate Moss, David Beckham nebo Kendall Jenner a Shawn Mendes. V Pop-upové prodejně vám představí svou nejnovější, ale i stávající kolekci. Vybrat si můžete nejen z mikin, triček, džín nebo bund, ale samozřejmě také spodního prádla a plavek. Nezapomnělo se ani na doplňky jako jsou batohy, tašky, pásky nebo peněženky. Pokud jste milovníci bot a parfémů i vy si zde přijdete na své. 

Calvin Klein se slevou

Rozšiřte si svůj šatník o přední značkové oblečení a získejte dodatečnou slevu outletového zboží ve výši 20 % na bundy, svetry, boty a džíny. Pokud jste registrováni v zákaznickém programu My Pop, máte totiž možnost využít dodatečných slev. Slevy navíc uplatníte i pro další ze specializovaných nákupních akcí – Summer Sale VIP Shopping. Ta proběhne den před vypuknutím letních výprodejů.  

Foto: Unsplash

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *