Budoucí nevěsty zbystřete: Topshop představil první svatební kolekci!

Srdce tisíců budoucích nevěst (i družiček) po celém světě zajásala. Topshop poslal na trh svou vůbec první kolekci svatebních šatů a rozpoutal tak naprosté šílenství. Své vysněné šaty pro ten nejúžasnější den v životě zde našlo mnoho žen a nemůžeme se vůbec divit, že kolekce mizí rychlostí blesku. Je totiž moderní, stylová, romantická a cenově dostupná. Kromě svatebních šatů v ní pak najdeme i spodní prádlo, šaty pro družičky i doplňky.

Limitovaná edice svatebních šatů Topshop

Kolekce sestává z pěti svatebních šatů, které jsou ale nabízeny v různých délkách, střizích i barvách. Nechybí dvoje midi šaty ve vintage stylu, dvě dlouhé róby sahající až k zemi a jedny krátké tylové šaty. Díky této rozmanitosti stylů si vyberou romantické duše i nevěsty toužící po eleganci či originalitě.

Šaty pro družičky Topshop

Svatební kolekce není však jen o perfektních bílých róbách, ale zahrnuje i 25 modelů šatů pro družičky. Ty se nesou v jemných pastelových tónech broskvové, růžové i světle modré a fialkové, nebo jsou ozdobeny romantickým květinovým vzorem. Jsou tvořeny hladkým saténem, hedvábím i krajkou a jejich něžný vzhled podtrhují volánky, řasení, vyšívané detaily, odhalená ramena i asymetrické volnější střihy.

Kolekce pro moderní nevěsty

Topshop tuto kolekci připravil především pro moderní nevěsty, které touží po pohodové svatbě na pláži, chic městské svatbě, obřadu ve venkovském kostele či hledají pohodlné druhé šaty na večer. V kampani k této velmi povedené kolekci září Grace Elizabeth, americká modelka, která oslňuje například i na přehlídkových molech Victoria’s Secret. Za pozornost stojí i její instagramový účet @lovegrace_e.

Foto: Topshop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *