Angelina Jolie tváří parfému Mon Guerlain

Parfémů a jejich značek existují po celém světě tisíce. Jen některé se však mohou chlubit přídomkem „legendární“. K těm několika skutečným ikonám se však bezpochyby řadí značka Guerlain. Tento parfémářský dům tvoří historii parfémů již od roku 1828. Byl to právě Guerlain, který prozkoumal celou planetu při hledání nových, vzácných surovin a ingrediencí. Byl to Guerlain, kdo vynalezl nové, smělé „akordy“ a vytvořil přes 1100 parfémů. Nyní přichází s novinkou Mon Guerlain, jejíž jedinečnost podtrhuje i volba tváře této vůně. Tou není nikdo jiný než inspirativní a krásná Angelina Jolie.

Angelina Jolie – překvapivá tvář

Herečky bývají tvářemi nejrůznějších kosmetických novinek často. Angelininu tvář v reklamních kampaních vídáme spíše sporadicky. Svůj volný čas raději věnuje filantropii a své velké rodině, a i proto je její spojení s parfémem Mon Guerlain překvapivé a jedinečné. Za touto spoluprací stojí spojení trvající desítky let. Prochází její pamětí ve vzpomínkách na maminku, která celé její dětství používala sypký pudr Guerlain. Jeho nezapomenutelná vůně kosatce a fialek je s ní navždy spjata. Její maminka jej vždy opatrovala jako vzácný klenot. Pro Angelinu, v jejích vzpomínkách na dětství, představoval tento pudr symbol kvality, elegance a ženskosti.

Poutavé složení Mon Guerlain

Ačkoliv krásná kampaň vždy připoutá k parfému pozornost, jeho dominantou by stále měla být samotná vůně. A složení parfému Mon Guerlain je poutavé již na první očichání. Jeho výchozím bodem je vanilka, která neodmyslitelně patří ke každému mistrovskému dílu tohoto domu. Mocná, smyslná a záhadná vanilka Tahitensis je spojena s levandulí, ačkoliv tato ingredience patří klasicky spíše do pánských vůní. Bylo proto nutné najít opravdu výjimečnou levanduli, která naplní velká očekávání. Představy naplnila levandule Carla, která otřese smyslností a téměř mateřskou ženskostí vanilky. Vmísí se do ní se svou drzostí, svěžestí, čistotou a jednoduchostí. Jemnost, ženskost a úlohu estéta plní v parfému jasmín Sambac, sílu pak dodává santalové dřevo.

Foto: Diparlux

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.