Biosophy představuje exkluzivní kolekci 5 přírodních parfémů Abel

bio kosmetikou se dnes už potkáváme na každém rohu a spousta z nás si přírodní krémy, balzámy a šampony oblíbila. Věděli jste ale, že k mání jsou také přírodní parfémy? S celou jejich kolekcí Abel „Vita Odor“ nyní přichází pražský beauty concept store Biosophy.

Parfémy Abel v Biosophy

Biosophy je pražský beauty concept store, který rozhodně stojí za pozornost. Kromě luxusní biokosmetiky v něm nyní najdete i exkluzivní novinku ze světa vůní – kolekci unisexových parfémů Abel „Vita Odor“. Pyšnit se mohou tím, že jsou tvořeny výhradně ingrediencemi pocházejícími z přírody a jsou v souladu s fair trade a udržitelným zemědělstvím. S tímto nápadem, kterému jednoznačně tleskáme, přišla Novozélanďanka Frances Shoemack. Vůně a holistická filozofie ji bavily odjakživa, a tak se spojila s mistrem parfumérem Isaacem  Sinclairem. Společně propojili technologie 21. století s těmi nejlepšími přírodními ingrediencemi a svoji vizi promítli do kolekce pěti „živých vůní“ dostupných ve dvou velikostech.

Síla přírodních parfémů

Abel věří, stejně jako my, že vůně mají moc lidský život a každý den udělat krásnější. Pokud jsou navíc přírodní, dokáží se lépe spojit s lidskou kůží a dodat každému člověku unikátní vůni, která se během dne postupně rozvíjí. Samozřejmostí je, že Abel netestuje na zvířatech a nepoužívá složky živočišného původu.

Kolekce parfémů ABEL

COBALT AMBER – Smyslná a elegantní parfémová voda. Sofistikovaná orientální vůně, které růžový pepř a jalovcové bobule dodávají moderní ráz.

GREY LABDANUM
 – Parfémová voda s chladnou orientální vůní. Náznak grapefruitu a fialky otevírá tuto orientální vůni bohatou na labdanum, v níž se pojí kadidlo a šedý jantar v harmonickém souznění se zemitou vůní pačuli.

GOLDEN NEROLI
 – Parfémová voda s ovocně-květinovou vůní. Lahodná jemně květinová vůně se otevírá harmonickým souladem neroli a matcha čaje a přechází v srdce z jasmínu a ylang ylang a jemný základ ze santalového dřeva.

RED SANTAL
 – Parfémová voda s hřejivou, dřevitě kořeněnou vůní. Kořeněný akcent hřebíčku a pepře se na kůži přemění ve svěží vůni kalábrijského bergamotu. Základu dominuje hřejivost a elegance santalového dřeva.

WHITE VETIVER
 – Parfémová voda se svěží, jemně dřevitou vůní. Tuto unisex vůni otevírá svěží kombinace limetky, máty a bergamotu, která postupně přechází v zemitý základ připomínající karamelizované sušené dřevo.

CENY:
EDP 50 ml: 2.590 Kč
EDP 15 ml: 1.190 Kč 

Foto: Biosophy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *