Kylie Jenner a newyorský balet představují kolekci PUMA Velvet Rope

Nová kolekce PUMA oslňuje zajímavou hlavní myšlenkou. Stalo se jí pomyslné sametové lano, Velvet Rope, které znázorňuje hranici mezi čekající frontou a prestižním prostředím klubů a barů. Je jen na vás, na jaké straně lana budete stát. PUMA tak navazuje na úspěch jarní kolekce Swan Pack a opět si na spolupráci přizvala Kylie Jenner, kterou doprovázejí tanečnice z New York City Ballet.

Následujte své instinkty

Nová kolekce PUMA Velvet Rope je propojená s kampaní „DO YOU“. Ta byla v srpnu 2016 spuštěna, aby sdružovala ženy z celého světa. Svými příběhy o statečnosti tak mohou inspirovat další ženy a dodat jim odvahu. Přesně pro ně je kolekce Velvet Rope určena a celou myšlenku v kolekci perfektně ztvárňuje Kylie Jenner a tanečnice z New York City Ballet Olivia boisson, Mimi Staker, Emilie Gerrity, Meagan Mann a Unity Phelan.

Sportovní styl v luxusním podání

Jednotlivé prvky kolekce vynikají prolínáním tréninkových prvků s těmi technickými. Spojuje je prvek lana, který se objevuje například na botách v podobě tkaniček. Nádech luxusu kolekci dodávají zvolené barvy. Prim hrají podzimní tóny s kovovým nádechem, jako olivová a měděná, námořnická a stříbrná, černá kombinovaná se zlatou a růžovo zlatou. Pomyslnou tečku přidávají i použité materiály jako Lycra či měkoučký samet.

Oblíbené boty i sexy body

V kolekci Velvet Rope dominuje oblíbená bota Fierce Trainer na tanec či trénink se zpevněnou patou a flexibilní podrážkou pro dynamický pohyb do všech stran. Černé tréninkové legíny Everyday Train Graphic Tight se zlatým prvkem ze stahujícího materiálu a vyšším zpevněným pasem zdůrazňují ženské křivky. Sexy body Explosive Leotard s pružným pasem a pohodlným střihem horní části ze strečového materiálu je perfektním spojením módy a výkonu. Černá sportovní podprsenka PWRSHAPE Forever Bra se zlatým logem pro středně intenzivní cvičení dodává tréninku styl a perfektně doplňuje kolekci Velvet Rope. Prvky z tréninkové kolekce se prolínají do lifestyle kolekce, v rámci níž bota Suede získala nové barevné provedení černé a olivové společně se zlatými detaily.

Vybrané produkty kolekce Velvet Rope podzim/zima 2017 budou k dostání v prodejnách PUMA Concept Store v OC Palladium, A3 Sport, Sneakers Molo, Brands24, Urbanstore.cz, Indou, Footshop a na puma.com.

Foto: PUMA

1 komentář

  1. […] se řadíte mezi četné fanoušky popkulturních ikon stylu Kendall a Kylie, zbystřete. Jejich kolekce oblečení a doplňků navržená exkluzivně se spolupráci se […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *