Dárek na Den matek? Vyřešeno díky Lush!

Přemýšlíte, čím udělat mamince na Den matek radost? Voňavá, veselá a užitečná drobnůstka potěší vždy, a pokud navíc vypadá jako žirafa, včelka nebo roztomilá kytička, není co řešit. V kolekci Lush najdete těchto milých maličkostí spousty. S klasickými a oblíbenými produkty se zde mísí novinky a tato záplava barev a vůní je úžasnou potěchou pro všechny smysly. A jaké jsou naše tipy?

Koupelová bomba Mum

Je skoro až s podivem, že ve složení této konejšivé žluté bomby není uveden „wow efekt“. Silice z pomerančů a sicilských citronů vás zvou k povznášející koupeli, posaďte se, usmějte se a relaxujte. Růže vůni zjemňují a tvoří lehký, svěží květinový závan, který vám bude připomínat nějakou dobře známou příjemnou vůni… možná čerstvě vyprané prádlo? Zavřete dveře a užijte si čas jen pro sebe.

Sedmikráska pro maminku Ups-A-Daisy

Stejně jako maminky je i novinková koupelová bomba Ups-A-Daisyplná péče. Pomalu uvolňuje báječné esenciální oleje – zklidňující silici z růžového dřeva, delikátní růže a osvěžujících pomerančů a tvoří vůni, která je tak příjemná a slunečná jako perfektní nedělní odpoledne.

Elsie The Giraffe

Tato novinková znovupoužitelná koupelová pěna vás vynese do koupelových výšin. Zamíchejte hlavou nebo tělíčkem žirafy v proudu tekoucí vody nebo v napuštěné vaně a vykouzlete hromadu lahodnýchbublinek. Pak ji odložte stranou oschnout a čekat na příště. Úžasné silice z citronů a limet oživí vaši vnitřní jiskru a grapefruitová silice vás povznese.

Tropy v koupelně

Dovolenou od každodennosti si může maminka užít otevřenímtohoto výběru exkluzivních rozmazlujících voňavých dobrot. Balíček obsahuje koupelovou bombu Ups-A-Daisy, krémový sprchový gel Yummy Mummy, krém na ruce Love And Light, mýdlo Respect Your Elders, tuhé tělové máslo Scrubee a peeling na ruce Salted Coconut.

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *