Louis Vuitton Pre-Fall 2017

Nicolas Ghesquière odhalil Pre-Fall kolekci Louis Vuitton pro rok 2017. Ta hlásá nejen návrat 60. a 70. let v moderním duchu a obrovskou důležitost bot, ale také to, že oranžová je nová černá. Přehlídka dokonalosti, vytříbeného stylu, doplňků připomínajících umělecká díla a trendů nadcházející sezóny může začít.

Bruce Weber a parkoviště

Kampaň ke kolekci Louis Vuitton Pre-Fall 2017 vznikala na parkovišti v Miami za dohledu fotoaparátu věhlasného Bruce Webera. Ten se těší reputaci jednoho z nejlepších módních fotografů současnosti a při pohledu na kampaň i lookbook je jasné, že o tomto není třeba pochybovat. Vše perfektně přizpůsobil modernímu a futuristickému pojetí kolekce a z výsledku tak dýchá nekonečná fantazie.

Pohodlná kolekce Pre-Fall Louis Vuitton

Volné cape kabáty, bombery, kožené bundičky, áčkové sukně a skinny džíny – nejnovější počin Nicolase Ghesquièra se nese ve znamení pohodlí a také nositelnosti. Tyto oblíbené denimové, bavlněné, kožené i kožešinové kousky jsou zahaleny do čtyř hlavních barev – modré, černé, oranžové a šedé. Jejich kombinováním však hlavní návrhář značky Louis Vuitton dosáhl toho, že kolekce působí moderně a poutavě.

Doplňky jako umělecká díla

Boty i kabelky z Pre-Fall kolekce Louis Vuitton zde hrají velmi důležitou a nepřehlédnutelnou roli. Kabelky mají sice moderní vzhled, ale jedná se povětšinou o přepracované ikonické kousky. Vysoké lakované kozačky ve výrazných barvách mají podpatky vymodelované do tvaru ikonického vzoru z monogramu LV, což jim propůjčuje vskutku designově dokonalý vzhled.

Foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.