Zažijte swingové Vánoce: Lucernu roztančí Sinatrology

Chcete si zpříjemnit čekání na Štědrý večer nebo si odpočinout od předvánočního shonu? Pak si v kalendáři zatrhněte datum 22. prosince a vyrazte do Lucerny. Ta se totiž právě v tento den promění v nejdivočejší a nejromantičtější místo v Praze, když zde začne Sinatrology, večer plný swingu a zábavy, kde nebude chybět Jan Smigmator, Dasha, Leona Machálková či Felix Slováček.

Vánoce v rytmu swingu

Gala večer plný hudby, tance, zábavy a gastronomie, který oslavuje narozeniny legendárního Franka Sinatry, vás nenechá klidnými. Letošní novinkou je taneční parket pro ty, kteří si nabitý pulsující koncert chtějí užívat ve swingovém tanečním rytmu. Čeká vás nabitý program plný nevšedních zážitků. Po dvou a půl hodinovém koncertě nebude třeba chodit domů, neboť zábava bude pokračovat Swingovou nocí trvající přes půlnoc, tak jak to měl Velký šéf rád!  Na tanečním parketě se představí swingový tanečníci ze Studia Zig Zag, které bude tím nejlepším electroswingem “zásobovat” Dj Swing Thing za doprovodu živého saxofonisty. Kromě tance návštěvníky čeká degustace whisky či molekulární mixologie. O zábavu se postarají Falešní hráči a casino, které dokonale podtrhne atmosféru celé Swingové noc, na jejíž celý průběh si bude možné zakoupit večerní raut.

Také z toho začínáte už teď swingovat? Navštivte Sinatrology a nalaďte se na Vánoce. Galakoncert včetně Swingové noci proběhne v sobotu 22.12. ve Velkém sále Lucerna. V neděli 23.12. proběhne koncert Sinatrology v klasickém divadelním uspořádání.

Více info a vstupenky na www.sinatrology.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *