Výšivky, potisky a pastelové barvy: F&F představuje kolekci jaro/léto 2018

Jaro ve svých prodejnách už přivítala i značka F&F, která představila kolekci pro novou sezónu. Ta se nechala inspirovat přehlídkovými moly a módním diktátem věhlasných návrhářů. Těšit se můžeme na oblečení zářící krásnými pastelovými barvami, nevšední potisky, trendy výšivky, ale také vysokou kvalitu materiálů a příznivé ceny.

Exotická dovolená s F&F

Pestré potisky hrají v kolekci F&F jaro/léto 2018 prim. Pro novou sezónu se nechaly inspirovat především exotickými destinacemi, kde by si řada z nás přála strávit dovolenou. Nyní si tak můžete vybrat, na jaký ráj na zemi se přenesete. V nabídce jsou výrazné africké motivy, ale třeba také havajské prvky, které krásně vynikají na pastelových tónech. Uvolněnost oblečení pak vedle potisků podporují také roztřepené a nezakončené lemy, které se k teplejšímu období zkrátka hodí a budou skvělou volbou pro volné dny.

Westernová růže

Inspirací jedním z nejžhavějších trendů, který poskytuje uvolněný a ženský pohled na módu, vzniklo téma kolekce „Western Rose“. Pohodlné květinové šaty, seprané džíny, zdobná krajka a náš klíčový kousek v podobě biker bundy v pastelových barvách, jako je křídově bílá, jemná modrá a růžová, tvoří klasický trend nositelný na denní příležitosti. Vyniknou také na letních akcích jako festivaly a koncerty. 

Ve znamení přírody

F&F se vrací k přírodou inspirovaným doplňkům, jako jsou tkané espadrilky, sluneční klobouky a plážové tašky. Tyto tradiční kousky byly v kolekci jaro/léto 2018 doplněny o kroucené a roztrhané detaily, které kontrastují s uvolněnou elegancí. Najdete zde i pár laserově broušených geometrických doplňků s odvážnými exotickými vzory – v kombinaci s letními šaty působí velmi nadčasově. Plavky v námořnickém stylu, s jednoduchým ombré efektem, nebo pestrobarevné bikiny, i takové kousky nabízí nová kolekce F&F.

Foto: F&F

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.