Vítejte v divočině: Diane von Furstenberg x H&M Home

Možnost vlastnit kousek od ikonické Diane von Furstenberg je nyní na dosah. Tato designérka se totiž spojila s H&M Home a vytvořila kolekci nepřehlédnutelných bytových doplňků. Kousek jejího světa k sobě domů si tak může přenést každý.

V záplavě barev a vzorů

Diane von Furstenberg je proslulá výraznými potisky a v tomto ohledu svou kolekcí stvořenou pro H&M Home rozhodně nezklamala. Je libo zebrované, leopardí, květinové potisky, nebo snad roztomilý a hravý vzor rtů? A nebo dáváte přednost nápisům či abstraktním vzorům? To všechno tato kolekce čítající 31 kousků včetně svíček, hrnků na espresso, polštářů či váz zahrnuje. “Potisky v kolekci H&M Home jsou velmi ikonické. Potisk “Diane” jsem vytvořila před 20 lety, kdy jsem zakládala společnost, zatímco potisk rtů pochází z mé malby Andyho Warhola. Osobně miluji zvířecí potisky, zebří je velmi DVF, a také výraznou oranžovou a růžovou, ale monochromní černá a bílá jsou také velmi stylové. Celá kolekce je úchvatná a nemůžu se dočkat, až ji budu se všemi sdílet,” říká Diana von Furstenberg. 

Oblíbená vůně DVF & ikonické šálky

Klíčovými doplňky se staly vlněné oboustranné přehozy, které můžete položit přes postel i gauč, vzorované boxy na všechny vaše poklady, lakované tácy vhodné k servírování i jako dekorace a také vonné svíčky v naprosto dokonalých designech. V těch větších najdeme návrhářčinu oblíbenou vůni ambry, menší svíčky nabídnou unikátní směs cedrového a santalového dřeva, ambry a borovice. Set espresso hrnečků a podšálků se bude dokonale vyjímat v kuchyni, zatímco oranžové vázy doplní skvěle každou místnost, stačí přidat čerstvé květiny. 

V barevném světě Diane von Furstenberg

Kampaň ke kolekci byla pořízena přímo v zářivém a barvami vibrujícím domě Diane von Furstenberg. Designérka se postarala také o celý styling, kterému tak dodala svůj autentický styl. Kolekci můžete zakoupit na hm.com. 

[Best_Wordpress_Gallery id=“104″ gal_title=“Diane von Furstenberg x H&M Home“]

Foto: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *