Vánoční setkání s Yankee svíčkami

Možná je důvěrně znáte, možná si říkáte, co s nimi všichni ti bloggeři poslední dobou mají. Yankee svíčky se těší nesmírné popularitě a to hned z několika důvodů. Mají krásný design, dokonalé a originální vůně a vydrží hořet nesmírně dlouho!

festive-cocktail-s-doplnky-red-and-gold-snow

Holiday Party se svíčkami Yankee

Vánoce a svíčky k sobě zkrátka neodmyslitelně patří. Letošní vánoční kolekce nás přivítá úžasnými tóny slaďoučkých makronek, hřejivého pižma a citrusů, pikantního anýzu a koktejlem složeným z ovoce a horských brusinek. Jako vždy je tato kolekce pestrá a nevšední a váš domov rozzáří, zútulní a nádherně provoní.

Yankee Vánoce

Vánoční sběratelská edice 2016

Pokud už se řadíte mezi nejvěrnější fanoušky Yankee svíček, pak by vaší pozornosti neměla uniknout nová limitovaná sběratelská edice pro letošní rok. Těšit se můžete na ten nejlepší parafín, přírodní esenciální vonné oleje, ručně rovnaný knot ze 100% bavlny a prvotřídní bezpečné sklo. Čeká vás zkrátka kvalita, na kterou jsem u značky Yankee zvyklí. A jaké vůně ovanou naše smysly? Okouzlí vás Luscious Plum (Lahodná švestka), Winter Garden (Zimní zahrada), Nutcracker (Louskáček), Cherries on Snow (Třešně na sněhu), Sparkling Cinnamon (Třpytivá skořice) a Sparkling Snow (Třpytivý sníh) – překrásná svěží vůně sněhem posypaných borovic.
Yankee Vánoce

Vánoční dárkové sady Yankee

Běžná svíčka by se možná mohla zdát trochu nudným dárkem, svíčkami Yankee však dotyčného odzbrojíte. Svíčky jsou navíc baleny do překrásných dárkových sad. Sáhnout můžete po dárkové sadě středních (1299 Kč) i čajových svíček (459 Kč), dárkové sadě s aromalampou a vonnými vosky (799 Kč), dárkové sadě votivních svíček (399 Kč) sloužících k dekoračním účelům a mnohých dalších. Je tak těžké si vybrat! Které vůni neodoláte vy?

Yankee Vánoce

Foto: Yankee svíčky

1 komentář

  1. […] girlanda – co vaší vánoční výzdobě ještě chybí? Tu pravou atmosféru nejlépe doladí svíčka, která voní jako svátky (případně jehličí, skořice nebo cukroví). Vybrali jsme za vás ty […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *