V obklopení květin: objevte první kolekci Puma x Tabitha Simmons

Značka Puma a britská návrhářka bot Tabitha Simmons spojily síly, aby vytvořily svou první společnou kolekci sportovního oblečení a doplňků. Poznávacím znamením kolekce se staly květiny, které kolekci doslova zasypaly!

Puma x Tabitha Simmons  

Tabithu Simmons můžete znát také jako bývalou redaktorku a stylistku Vogue. Tuto prestižní pozici však opustila, aby vytvořila vlastní značku obuvi pro ženy. Nyní se představuje i ve spojení se sportovní značkou Puma a odhaluje, že co se týče designu, umí daleko víc než obuv. Klasickému sporty stylu Pumy propůjčila dotyk jemné ženské ruky a první společná kolekce je tak plná pastelových barev, květů růží, sedmikrásek či drobných vážek. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a těšit se můžeme i na neotřelé střihy. Pohodlí a stylovost jsou s touto kolekcí zaručeny.

Must-have: Květinová bunda

Ikonou nové kolekce se již stihla stát květinová bunda, která je jarním must-have kouskem. Vedle ní pak v kolekci vyčnívají, jak jinak, tenisky. Kolekce Puma x Tabitha Simmons nabízí novou koženou variantu boty CELL Stellar x Tabitha Simmons v pískových tónech s výraznou gumovou podrážkou. Nového vzhledu se dočkala i teniska Ralph Samson x Tabitha Simmons, která se objevuje v černé barvě z lehké nubukové kůže s květinovým potiskem. Spolupráce dále nabízí i doplňky v čele s praktickým městským batohem.

Vybrané produkty z nové a svěží dámské kolekce budou dostupné ve Footshopu v průběhu února a na PUMA.com.

Foto: Puma x Tabitha Simmons

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *