Trend androgenních modelů dorazil i k nám, využil jej návrhář Michal Marek

Androgenní modelové už dávno nejsou na světových přehlídkových molech ničím výjimečným. Do českých luhů a hájů však tento trend dorazil až nyní. Postaral se o to návrhář Michal Marek, když se tváří jeho nové dámské kolekce Můra stal model Tom Diamond. Originální a nečekaná bude i celá přehlídka ke kolekci, jejíž můžete být součástí.

Zrod můry

Jak už napovídá samotný název, tedy Můra, vypráví kolekce příběh jejího zrodu, ať už máme na mysli živočicha či zlý sen. „Dlouho mě pronásledovaly noční můry, nechtěl jsem ani spát, únava mě však dohnala k tomu, že jsem usnul na sedačce ve svém ateliéru, i zde se však můra vloudila do mého snu. Po probuzení jsem cítil dunění hlavy a slabost celého těla, nemohl jsem se ani pohnout ani vstát, v ten moment to přišlo, úplně čistě jsem viděl celou kolekci včetně hudby, choreografie, barevností (černá, lahvově zelená a smetanová) a doplňků kolekce,“ vypráví návrhář Michal Marek. Návrhář touto kolekcí poukazuje na to, že neexistuje pouze líbivá tvář našich životů a našeho světa. Svět, život, pocity ani móda nejsou černobílé.

Nenechte si ujít nevšední podívanou

Pokud vás zajímá, jak kolekce Můra bude vypadat, máme dobrou zprávu. Můžete být přímo u jejího představení. Módní přehlídka proběhne na historickém točitém mramorovém schodišti secesního hotelu NYX 8. listopadu. Těšit se můžete na unikátní choreografii i moderátorku Miluši Bittnerovou. „Speciálně pro tuto akci byla vytvořena autorská hudba, která vychází z úzkého propojení mezi DJ a návrhářem. Hudba, kterou M2o na základě našich rozhovorů sám vytvořil a složil, mě absolutně nadchla, vyjádřil v ní zcela konkrétně mé pocity. Totéž mohu říci i o náladě kampaňových fotografií, které jsou dílem fotografa Anatole Torbina,“ neskrývá své nadšení návrhář. Během večera živě vystoupí i druhá česká Superstar 2018 Eliška Rusková, které se Michal stará o image. Večer bude pokračovat v zastřešeném atriu hotelu, kde bude party, pop up store návrháře a prezentace partnerů. V těchto prostorách bude vyčleněn VIP prostor. Tom of Finland organic vodka, jejíž je Michal tváří pro český trh, připraví speciální mixy, které budou podávány jako welcome drink. Na hosty čeká i drobné občerstvení a tombola.

Foto: Michal Marek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *