Střípky z Karlových Varů: komu to na festivalu nejvíc slušelo?

52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je v plném proudu. Kromě filmů jsou zde tradičně k vidění i významné české i světové celebrity a nás místo bulvárních zpráv z Finlandia baru zajímá spíše to, kdo nejvíce zářil na červeném koberci. Vybrali jsme proto pro vás několik modelů, které rozhodně stojí za pozornost. Komu to podle vás slušelo nejvíce?

Leoš Mareš & Monika Koblížková

Jako pár vystřižený z Hollywoodu vypadali na UniCredit Bank party na KVIFF módní redaktorka Monika Koblížková a oblíbený moderátor Leoš Mareš. Monika zářila v dlouhé róbě v lila barvě s červeným páskem a lesklým psaníčkem. Šaty doplnila náušnicemi ze vzácných růžových a bílých diamantů a diamantovým prstenem s centrálním turmalínem Tiffany & Co. Leoš Mareš svou přítelkyni doprovázel ve vínovém saku a černé košili s motýlkem. Jeho outfit pak k dokonalosti doladily hodinky z nové kolekce Tiffany East West a zlaté manžetové knoflíčky.

Karolína Kurková

Na slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si topmodelka Karolína Kurková oblékla rudé dlouhé šaty značky Vivienne Westwood. Stejný model mimochodem, jen ve vínové barvě, předvedla i herečka Zuzana Stivínová. Dlouhonohá krásná blondýnka pak výrazné šaty osvěžila červenou rtěnkou a šperky z nejnovější kolekce Tiffany City Hardwear v růžovém zlatě.

Jana Plodková

V romantickém nude modelu od Valentina oslňovala na zahájení festivalu herečka Jana Plodková. Její přirozený původ podtrhovalo jemné líčení, decentní účes a také kolekce diamantových náušnic, náramků a prstenů Tiffany.

Martha Issová

Oblíbená česká herečka Martha Issová, která nedávno bavila diváky například v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, na červeném koberci při zahajovacím ceremoniálu rozhodně nezaostávala. Mléčně bílé třásňové šaty se zlatými detaily od studia Chatty jí sedly dokonale, psaníčko Versace a šperky od Inbar Diamond Center pak dotvářely skvělý výsledný vzhled.

Foto: KVIFF, BB media consulting

3 komentář

  1. […] zúčastnily známé osobnosti českého showbyznysu jako Pavlína Němcová, Aneta Vignerová, Leoš Mareš a další. Celou akci moderovala Iva […]

  2. […] filmového festivalu v Karlových Varech oznámili pro jeho 53. ročník další velkou […]

  3. […] Vedle samotných designů však pozornost poutají i jména modelů kampaně. V té totiž září Monika Marešová a nerozpoznatelná dvojčata Miroslav a Martin Dubovičtí. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *