Kabelky Dolce & Gabbana podzim/zima 2017/2018

Italské duo Dolce & Gabbana stále umí. Dokazuje to i jeho nová kolekce kabelek pro sezónu podzim/zima 2017/2018. Vyniká do posledního puntíku propracovanými detaily, výšivkami v podobě květin a posvátných srdcí či záplatami připodobňujícími štěňata, astronauty či vesmír. Tato kolekce je zkrátka hrou, v níž vidíme v hlavní roli tradice i inovace, klasiku i modernu a vzniká tak něco nečekaného a originálního. Vedle nadčasových modelů, mezi nimiž nechybí fascinující kabelka Lucia či nepostradatelná Dolce Box, nás zde přivítají i dva nové modely: kabelky Welcome a DG Millennials.

Welcome Bag

Kabelka Welcome od Dolce & Gabbana kombinuje znaky minulosti s jazykem nové generace. Vintage vzhled se odráží ve sponě zhotovené z pozinkované mosazi pro dosažení efektu zvonku z paláce 19. století a dvojité rukojeti z různých materiálů. Tato kabelka je k dispozici v několika variantách: graffiti potisku, růžové na černém a bílém podkladu či s leopardím nebo leguáním potiskem.

DG Millennials

Mladistvé, energické a zdobené ironickými motivy: to jsou nové kabelky DG Millennials, které jsou inspirovány novou generací narozenou na internetu – spontánní, autentickou, přesto stále vázanou na hodnoty a tradice, jako je rodina, přátelství a láska. Kabelka má kompaktní tvar s logem DG ve středu. K dostání je v různých stylech a materiálech: v kovu s ozdobnými cvoky pro punkový vzhled, ve štrasovém pave pro významnější příležitosti nebo ve štrasu s květinou uprostřed pro romantičtější náladu.

Lucia Bag

Lucia je jednou z hlavních protagonistek zimní kolekce. Model je charakterizován elegantními a rafinovanými detaily, jako je neobvyklá spona, která evokuje fascinaci cestovními kufry z dávných dob. Je k dispozici v klasické měkké telecí kůži, ve speciálním pythonu, crocku, směsi cenných kůží nebo doplněna barevnými nášivkami.

Dolce Box

Nadčasová kabelka Dolce Box je vhodná jak pro každodenní nošení, tak i pro rafinovanější večerní look. V této sezóně je řada obohacena jedinečnými novými variantami určenými pro snílky: Popelka s vyšívanou štrasé pro romantické pohádkové večery, verze Wifi a verze Hrací Karta s ramenním popruhem.

Foto: D&G

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *