SOUTĚŽ: Dovolme kolagenu „vyžehlit“ celulitidu nejen před létem

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží a prvním slunečním paprskům chceme vystavovat co nejdokonalejší tělo. Ať jste se však přes zimu snažila sebevíc, strašák jménem celulitida možná na vašich stehnech stále zůstává. Jak se jí zbavit? Kromě základních a osvědčených tipů, jako je zdravá strava, pitný režim a pohyb, existuje ještě jeden velmi šikovný pomocník – kolagen. Právě tato základní stavební bílkovina naší pokožky působí jako opora a výplň, která dokáže pokožku zpevnit a doslova „vyžehlit“ zevnitř. S tříměsíční kúrou Inca Collagentedy ještě není toto léto ztracené. Chcete v plavkách zářit také? Pak si s námi zasoutěžte hned o 3 balíčky s tímto zázrakem!

Inca Collagen – pomocník v boji s celulitidou

Rozpustný prášek Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější tomu lidskému. Proto ho naše tělo nejlépe vstřebá, navíc se rozpouští ve vodě, takže zároveň dbáme o pitný režim. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka.

Inca Collagen se vyrábí speciálními technologiemi z mořských ryb, díky kterým je zachována jeho biologická hodnota, proto se nazývá „živý“ kolagen a naše tělo ho nejlépe zpracuje. V jedné sklence „živé vody“ Inca Collagenu dostaneme do těla nejpřirozenější náhradu našeho vlastního kolagenu – 3 gramy čisté bílkoviny. Kvalitu a oblibu tohoto kolagenu potvrzuje také fakt, že se přípravek Inca Collagen stal jedním ze 7 TOP produktů v rámci kategorie kolagenů na prodejním portále amazon.com.

Mladší díky kolagenu

Zvýšení hladiny kolagenu nám pak pomůže zlepšit kvalitu pojivové tkáně, zpevnit hluboké vrstvy kůže a tím ji krásně vypnout. Kolagen má také omlazující účinky, zvyšuje elasticitu pokožky, čímž pomáhá snižovat její vrásnění a intenzivně hydratuje. Inca Collagen zároveň stimuluje produkci vlastního kolagenu. Velmi důležitá je i doporučená denní dávka, běžně dostupné výrobky obsahují řádově desítky mg kolagenu, v sáčku Inca Collagenu najdete celou doporučenou denní dávku 3000 mg (= 3 g)! Více informací na www.incacollagen.cz.

Jak soutěžit?

Chcete úžasné účinky kolagenu vyzkoušet na vlastní kůži? Zkuste své štěstí a vyhrajte jeden ze tří balíčků Inca Collagen. Stačí, když nám do komentářů napíšete, jak bojujete proti celulitidě vy. Z odpovědí pak vybereme a odměníme tři nejzajímavější. Soutěž trvá do 30. dubna.

45 komentář

 1. BlankaHábová

  S celulitidou bojuji cvičením, krémy nebo masážními oleji a taky jsem upravila stravu- přidala zeleninu a hodně pití.

 2. Miroslava Lichnová

  Bojuji všemi dostupnými prostředky chodím i na přednášky abych se dozvěděla co je momentálně na trhu nejúčinnější

 3. Mám lufu rukavici při koupání tak masíruji pokožku při mytí

 4. Jana Zoulová

  stravou a dřepy a docela to pomáhá

 5. Krásné,pohodové Velikonoce přeji.
  Já osobně bojuji proti celulitidě kvalitními přípravky: krém proti celulitidě, peeling proti celulitidě, gel na odstranění celulitidy i vysoce účinná séra nebo tělová másla.

 6. Hana Tvrdíková

  Bojuji všemi dostupnými prostředky,ale moc se mi nedaří.

 7. S celulitidou bojuji již dlouhá léta pravidelným sprchováním nohou teplou a studenou vodou, kosmetickými přípravky a v poslední době jsou to v Salónu lymfatické kalhoty, které velmi dobře účinkují.

 8. Proti celulitidě bojuji péčí o mou skoro dvouletou dcerku, víte jak? Neustálé vysazování do židličky, mytí podlah od všeho, co jí dám k jídlu či pití, dřepy při shýbání se k ní, běhání za ní při jízdě na odrážedle. Zkrátka jsme pořád v pohybu, rodičovská je jeden velký tělocvik 🙂

 9. mám lufu rukavici tak hlavně při koupání ale nejlepší masáž je od manžela

 10. Viera Krincvajová

  Celulitida je můj strašák při začátku letní sezony. Nohy si masíruji masážním olejem a snažím
  se cvičit, ale bohužel výsledek je žalostný.

 11. V mém věku je boj s celulitidou asi jako boj s větrnými mlýny, ale pořád to nevzdávám. Ještě jsem nehodila flintu do žita, používám kvalitní kosmetiku a snažím se „cvičit“, moc to sice nezabírá, ale víra má mě uzdraví, krásné Velikonoční svátky.

 12. Zatím jsem to neřešila ale s přibývajícím věkem se nějaká tá celulitida ukáže. Myslím že nejlepším bojem je cvičení a jak říkala moje známe „koš na hubu“.

 13. Dana Vykydalová

  Já na celu používám škořicový gel od topvetu kůže po něm hřeje jak blázen a je červenoučká což odezní, jestli to pomáhá těžko ještě říct, ale už jen pro ten pocit, že něco dělám.

 14. Vyloučila jsem ze stravy cukr i všechny jeho alternativy (různé sirupy), čili nekupuji sladkosti. Jsem abstinentka a nekuřačka. Ovoce a zelenina jsou můj „chléb“. Kam to jde, chodím pěšky, nebo na kole, doma cvičím. Celulitidu mám – asi se označuje stupněm 1 – taková ta, která je vidět po stlačení kůže, když si sednete např. Sem tam si kupuji gely proti celulitidě, buď od zn. Topvet (dělá i čaj), nebo od Ryoru. Protože mě někdy po cvičení, nebo před menstruací bolívají klouby, přípravek bych ráda vyzkoušela i pro jiné důvody – k tomu má prý i dobré účinky na pleť, nehty, vlasy, dokonce uvádějí i kosti, vaziva a šlachy – takže by byla škoda si nezasoutěžit.

 15. No, zatím ještě nijak. Ale už by to chtělo začít…

 16. Milena Čermáková

  Celulitida trápí snad všechny ženy. Snažím se zdravě jíst a partner mi kupuje krémy.

 17. Zuzana Brňová

  Snažím se hodně pít a jednou za čas pořádně stehna promaíruju tělovým peelingem

 18. Pavla Sikorová

  Bojuju, bojuju, každou chvilku nějak jinak. S přicházejícím létem moje panika vždy roste a o to intenzivněji se snažím dostat do sebe dva litříky vody denně a snažím se dělat dřepy. Vždy se řídím heslem hurááá do toho a pak mě to za dva týdny zase opustí a jsem tam, kde jsem byla.

 19. Věra Špalková

  Co je celulitida vím- jsem 66letá seniorka, doporučuji od všeho něco.Mně se osvědčuje pohyb, zdravá strava (celý život mám ráda zeleninu,ovoce a libová masa)u kosmetiky jsem v mládí začínala na historických krémech Ragina,pak Nivea /té fandím ve všech podoibách dodnes/,nyní delší čas již používám po koupeli tělová mléka, v létě ráda pobývám ráda na sluníčku a zde platí léta ověřené pravidlo kdo nemaže ten nejede, nebo na kůži se projeví, že majitgelka nemaže. Dnes je osvěty již dostatek.
  Chce to i používat „selský rozum“ a žít trochu v pokoře a v souladu s přírodou, trochu celulitidy, jako přiměřeně vrásek neubere rozumné ženě na jejím vnitřním půvabu a to já považuji za nejdůležitější mazání….seniorka Věra

 20. Snažím se co nejvíce pít vodu, hlavně po ránu a všude kde mohu chodím pěšky.

 21. Panejo , tak to bych potřebovala jako sůl . Jsem 2 měsíce po porodu a jelikož nekojím, tak se tělíčko neformuje tak rychle jak jsem myslela, bojuji klasicky, piju hodně tekutin, nejvíce čistou vodu, cvičím – střídám kardio a posilování , zadek a stehna jsou mé problémové partie, no a mažu krémy. Modlím se , aby to do léta zabralo…. 😀 No a pak samozřejmě maskovačky , když se namažu samoopalovákem, také se něco pod tmavší pokožkou schová 😀

 22. Alena Neumanová

  Celulitidu se snažím mírnit,cvičením,vhodnou stravou, skládající se převážně se zeleniny a ovoce,olejovými masážemi

 23. Michaela Hauková

  Pravidelně si kupuji krémy proti celulitidě z Avonu. 🙂 Doporučuji také další krémy, například proti striím, musím potvrdit, že už jizvy nejsou tak viditelné. 😉

 24. Kateřina Kindlová

  Mám celulitidu již dlouho a po mnoha marných pokusech se jí zbavit, chci vyzkoušet i jiné alternativy. Od sportování po zdravou stravu. Již jsem půl roku veganka a sportuji, bohužel i přesto se ne a ne celulitidy zbavit. Denně si stehna postižená celulitidou masíruji kartáčkem používám různá mléka snažím se jak to jen jde. Ráda bych zkusila i tuto metodu jak se této nepříjemně vypadající kůže zbavit.

 25. Gabriela Žížková

  ….zase je dobré, že v tom nelítá člověk sám a možná, kdyby se to všude tolik neřešilo – tak máme o starost míň…i já se trápím, asi tak 10 let to řeším prokrvováním kůže nejrůznějšími krémy, drhnutím kůže, spousty litrů různých čajů, zelené kávy, střídáním studené a teplé vody, sypáním soli do vany, balením do fólie, pohybem/od dětství/ všeho druhu – dobrá je rychlá chůze, kterou provozuji déle než se o ni mluví jako o vhodném sportu, snažím se jíst zdravě, používám již výše zmíněné samoopalováky , sbírám nejrůznější rady a pak je zkouším, vynechávám jídla, která mi způsobují otoky nohou…..zjistila jsem, že u moře se to tak nějak zlepší…asi tou solí :-)….ale výsledek, který bych si přála, ten se nikdy nedostavil…jedině asi odřezat :-)…a nebo to nechat být…zatím nevzdám!!!

 26. Iveta Ouhrabková

  Snažím se žít v souladu s přírodou, hodně se pohybovat, mýt se studenou vodou, jíst zdravě a pít dostatek tekutin, promasírovat a promazat problematické partie.

 27. Monika Řeháčková

  S celulitidou bojuji především pravidelným pohybem (svaly i leccos zakryjí ;-)). S blížící se plavkovou sezonou je načase dbát i více na stravu, pitný režim a zavolat na pomoc kosmetické přípravky.

 28. S celulitidou zatím bojuji jen velkým množstvím tekutin a cvičením. Ale tento balíček bych chtěla pro maminku, která si často čte různé typy a rady jak na ní. Nejvíce u nás frčí internetové diskuze. Ona zatím vyzkoušela skořicové zábaly, krémy a upravila jídelníček. Zaujala mě hlavně zmínka o plavkové sezóně :D, chci aby se v létě cítila dobře a nestyděla se jít si zaplavat.

 29. HANA NOVÁKOVÁ

  Mám už věk,kdy se asi celulitidy nikdy nezbavím.Dělám pro to vše možné i nemožné,ale moc se mi to nedaří.Tak pokukuji,kdo,jak a čím s ní zápasí a pokusím se to napodobit.Třeba se najde něco,co pomůže.Asi jedině mládí,ale to už nikdo nevrátí.
  Všechny moc zdravím a přeji život bez celulitidy.

 30. Ahoj:-)Bude mi letos na podzim 40let, mám tři malé děti a celulitidu v podstatě neznám:-)Recept je jednoduchý, i když pro mnohé nepřekonatelný – od mládí s radostí rekreačně sportuji, není mi jedno co mám na talíři k snědku, odpočívám v infra sauně, hlídám si pitný režim a ráda se miluji:-) S.

 31. Oksana Bečicová

  Hm, zatím nijak 🙁 Ale léto se blíží, tak že Inca Collagen by mi určitě se hodil 🙂

 32. Snažím se pít tolik vody kolik se má, občas nějaké to cvičení a běh do schodů..také si velmi ráda dělám peelingy z kávové sedliny 🙂 někdy také použiji zpevňující gely a krémy 🙂

 33. Veronika Navrátilová

  Celulitida jako taková je považována pouze za povrchový neduh pokožky a jen málokoho napadne, že její přítomnost úzce souvisí s celkovým zdravím, zvláště co se hormonální rovnováhy týče, neboť velkou roli při vzniku „pomerančové kůže“ hraje ženský hormon estrogen. Tato látka mimo jiné usnadňuje ukládání tuku do typicky ženských partií jako jsou hýždě a stehna, a nejen to: nadbytek estrogenu napomáhá uvolňování enzymu kolagenázy, která rozpouští tolik důležitý kolagen, jenž drží velké tukové buňky na uzdě. Když kocour není doma, myši mají pré; uvolněný tuk míří cestou nejmenšího odporu, tedy nahoru, ke kůži, kde vyčkává na zděšený ženin výraz, když se podívá do zrcadla nebo zmáčkne kůži prsty.
  Proto v rámci boje proti ďolíčkům se snažím omezovat příjem látek ovlivňujících hormonální rovnováhu a škodlivin, které neblaze působí na kvalitu kůže. Mezi má preventivní opatření tím pádem patří neužívání hormonální antikoncepce, posilování, užívání křemíku, vitamínu C či B komplexu, omezení výrobků obsahujících triclosan, bisfenol-A nebo ftaláty, malá spotřeba alkoholu (velké dávky jednak omezují produkci testosteronu a podporují vylučování estrogenu, jednak dlouhodobé pití poškozuje játra, ergo zhoršuje odbourávání toxinů a nevyužitých látek) a pochopitelně zdravé stravování. Zábaly a promasírování si čas od času též udělám, ale to spíše pro prokrvení pokožky a dodání výživných látek lipofilní povahy než jako první bojovou linii proti celulitidě. Snažím se dodržovat pitný režim, ale bohužel voda sama o sobě neobnovuje strukturu kůže, tvorbu kolagenu či alespoň odplavení tuků (všechny dobře víme, že olej z pánve obyčejnou vodou nedostaneme).
  Proto si myslím, že by vnitřní užívání kolagenu bylo vítaným pomocníkem nejen v boji proti celulitidě, ale i jako prevence proti ubývání chrupavky či viklání zubů pro nedostatek ozubice. 🙂

 34. S celulitidou bojuji urputně a vytrvale, leč zatím ne úplně úspěšně. Dílčí bitvy vyhrány díky zdravé stravě (zejména k večeru), sportování a častým masážím. Nicméně morálku podkopává momentální inklinace k čokoládě (zejména k večeru) a nařízený sportovní klid díky rizikovému těhotenství (ač se snažím podvádět alespoň chozením do 5. patra). Další kolo výzvy k boji vidím po porodu.

 35. Doposud jsem to nemusela řešit, letos to je premiéra, před nějakou dobou jsem přestala kouřit a dost jsem přibrala, pak zase zhubla a nějak zjišťuji že už asi stárnu a nejsem tak pružná jako když jsem ještě neměla děti. Budu doufat že mi pomůže můj nejlepší kámoš kofein, začínám ho aplikovat i zevně. A když to tu tak čtu tak trošku kolagenu navíc by mi také neuškodilo. Všem Vám přeji hodně štěstí a brzkou výhru v boji s tou mrchou pomerančovou. 😉

 36. Renáta Syslová

  Bojuji stravou, hodně vody, masážními krémy, ale v podstatě je to na houby. Pokukuju po dalších možnostech, že by byly???

 37. olga pokorná

  Proti celulitidě se snažím bojovat jak vnitřně tak zevně. Snažím se pít hodně čisté vody a také jíst hodně zeleniny a ovoce, abych zbytečně nepřibírala a pomerančová kůže se nezhoršovala. Navíc každý večer si dávám hodně teplou sprchu a potom si dělám masáž problematických míst s pomocí speciálního krému. Občas si zajdu na nějakou masáž k profesionálce a třeba taková čokoládová krásně prohřeje a odplavý z těla přebytečné toxiny .

 38. Dagmar Dědičová

  Mými bojovými prostředky je dobrá nálada, sport, pohoda a schopnost mít se ráda taková, jaká jsem…

 39. S celulitidou bojuji zdravejsi stravou,masazi a nakonec koupele osprchovat hyzde studenou vodou.

 40. Karolina Chládková

  O celulitidě si nejvíce povídám a rozebíráme ji s mými nejbližšími kamarádkami, které již mají zkušenosti s různými přípravky a jedna z nich mi právě poradila Váš tip na přípravek Inca Collagen. Kamarádka Petra ho užívá asi teprve týden, tak jsem zvědavá na výsledky, celulitida ji trápí již od puberty a teď jí je 32 let. Sportuje, hodně pije a stejně ji má, nejspíš dědičnou.U mě se také objevila, sice méně, ale je tam a zatím žádný přípravek jsem nevyzkoušela, čekám na recenzi od Petry a pak se uvidí :-)jen hodně piji, cvičím a snažím se žít zdravě, ale občas i ráda zhřeším 🙂

 41. Dřepy a obyčejné tělové mléko

 42. Dřepy a různé krémy. Bohužel tento boj již několik let prohrávám.

 43. ja zatim nic takoveho neresim je jasny ze celulitidu mam ale nepouzivam na ni nic zena ma byt prirodni a protoze nikam nechodim tak neresim

 44. S celulitidou bojuji již léta – někdo mi poradil skořici – bohužel pravidelná konzumace štrůdlu nebyla tou pravou aplikací. Tak teď se do skořice balím já místo jablek a musím říct, že změna je viditelná. Minimálně jsem přitažlivější pro svého manžela – milovníka štrůdlu se skořicí 🙂

 45. Já bohužel s celulitidou nijak nebojuji.
  Jediné, co dělám, je ošetřování pokožky čokoládovým peelingem.
  Ale i to poměrně vynechávám, protože mi to nepomáhá.
  Jen miluji tu vůni čokolády.
  Jsem prostě lenoch. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *