Knižní novinky, které vás budou inspirovat

Za okny vládne aprílové počasí a jarní deštík vám překazil plány? Nevadí. Dopřejte si chvilku pro sebe a sáhněte po knize, která vás bude bavit a inspirovat. Přinášíme pár tipů na knižní novinky z oblasti lifestylu, díky nimž se možná skutečně zamilujete do běhání nebo připravíte večeři vonící slunným Řeckem. Jakou si nenecháte ujít?

Zamilujte se do běhání

Naším prvním tipem je kniha Christine Theissové: Opřete se do běhání. Představuje unikátní kombinaci joggingu a posilovacích cviků pro začátečníky i pokročilé, které můžete provádět v přírodě. Je tedy ideální pro ty z nás, kdo zrovna nefandíme přeplněným posilovnám. Autorka je mistryní světa v kickboxu, což zaručuje, že cvičení rozumí.

 

Christine Theissová: Opřete se do běhání

Vydává Esence, 144 stran, doporučená cena 249 Kč

Prázdniny v Řecku

Letní dovolená je ještě pro většinu z nás daleko, ale s řeckou kuchařkou se můžete na slunné pobřeží přenést alespoň částečně už nyní. Kuchařka Veroniky Hájkové a George Agathonikiadise přináší ucelený soubor řeckých receptů, které vynikají lahodnou kombinací chutí, ale také jednoduchostí surovin.

 

Veronika Hájková, George Agathonikiadis: Domácí řecká kuchyně

Vydává Esence, 192 stran, doporučená cena 299 Kč

Ukažte svou jedinečnost

Kniha s názvem Jak být krásná za 21 dnů možná na první pohled vypadá jako jedna z mnoha knih plných otřepaných rad. Tato je však v mnohém výjimečná. Její autorka Christel Vatassová si po dvaceti letech v hlavních pařížských modelingových agenturách, kde ji obklopovaly nejkrásnější ženy světa, uvědomila, že všechny touží po tomtéž – cítit se sebevědomé, krásné a atraktivní. Proto se za pomoci rad expertů z oblasti módy a kosmetiky rozhodla sestavit jednoduchý program, který vás naučí, jak předvést vaše největší přednosti a zdůraznit to, co vás činí vskutku jedinečnými. Podělí se s vámi o to, jak správně vybrat základní kusy oblečení, jak za 10 minut zvládnout make-up nebo účes, jaké doplňky zvolit, jak pořídit perfektní selfie a mnoho dalšího. A to všechno za jednadvacet dní!

Christel Vatassová, Pascal Loperena: Jak být krásná za 21 dnů

Vydává Esence, 240 stran, doporučená cena 399 Kč

Foto: Esence

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *